Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Wolverine Serisi X-23 ile Devam Edebilir

Wolverine Serisi X-23 ile Devam Edebilir

Hugh Jackman, Logan filminden sonra pençelerini rafa kaldırıyor olabilir ama yönetmen James Mangold, Wolverine serisini X-23 ile devam ettirmeye kararlı!

Mangold’un yakın zamanda We Got This Covered‘a yaptığı açıklamada, X-23’ü oynayan Dafne Keen ile devam filmi çekmeyi ve onun yeni Wolverine olma yolunda ilerlemesini izlemeyi çok istediğini söyledi. Takip edenlerin bildiği üzere X-23 çizgi romanda da yavaş yavaş Wolverine’in yerini almaya başlamıştı – özellikle Logan’ın başına gelen son olaylardan sonra-…

Mangold, “Bence Dafne, filmde inanılmazdı ve onu bu karakterle başka bir filmde görmek ve o işin içinde de bulunmak isterim. Bence film serisine getirilen en büyük eklenti X-23 oldu,” açıklamasında bulundu.

Tabii ki tüm bu açıklamalar havada kalıyor. Hugh Jackman, Logan’ın Wolverine olarak son filmi olduğunu söylese de Patrick Stewart, Profesör Charles Xaiver rolünü devam ettirme tekliflerine açık olduğunu söyledi. Acaba gelecekte X-23’ün mutant akıl hocası olabilir mi? Bunların hepsi Logan filminin sinemadaki başarısına bağlı. Film beklenildiği gibi büyük bir etki yaratırsa, Fox, hikâyeyi Dafne ile devam ettirebilir.

İlginizi Çekebilir  Avengers: Infinity War Filminden Karakter Posterleri Yayınlandı