Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Venom 2 Resmi Olarak Geliyor

Venom 2 Resmi Olarak Geliyor

2018’in en çok konuşulan filmlerinden Venom’ın devam filminin geleceği, Sony tarafından resmi olarak doğrulandı. Malumun ilanı diyebileceğimiz doğrulama ile Tom Hardy’nin bir kez daha Eddie Brock rolünü üstleneceği kesinleşti.

855.5 milyon dolarlık gişe hasılatının ardından bu doğrulama filmi beğenenler de beğenmeyenler için de şaşırtıcı bir gelişme olmuş sayılmaz. Venom asıl başarıyı Kuzey Amerika’da ortalama bir çizgide ilerlemesinin ardından Dünya çapında vizyona girmesi ile yakalamıştı.

Başrol Tom Hardy ile Michelle Williams ve Carnage olarak karşımıza çıkacak Woody Harrelson da bir kez daha Venom için bir araya gelecekler. Gelen karışık yorumların ardından belirsiz bir konu da Harrelson’ın muhtemel devam filmlerinde yer alıp almayacağıydı fakat Sony’den gelen doğrulama ile bu soru da cevaplanmış oldu. Devam filmini de ilk filmin senaryosundaki son dakika düzeltmelerini yapan Kelly Marcel konu alacak. Kesinlik kazanmamış tek konu ise Ruben Fleischer’ın bir kez daha yönetmen koltuğuna oturup oturmayacağı.

Venom 2’de Sürpriz İsimler Görebiliriz

Henüz bir vizyon tarihi belirlenmeyen Venom’ın, Sony’nin sıradaki Spider-Man evreni uyarlaması, başrolü Jared Leto’nun üstleneceği Morbius’dan sonra vizyona gireceğini tahmin etmek zor değil. Gelen haberlere göre Venom 2’yi muhtemelen 2020 yılında sinemalarda göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Bruce Campbell, Army of Darkness 2 Filmine Hazırlanıyor!