Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Todd McFarlane, Yeni Spawn Filminin Senaryosunu Bitirdi

Todd McFarlane, Yeni Spawn Filminin Senaryosunu Bitirdi

spawn-banner

Uzun zamandır söylentileri olan fakat bir türlü net bir şekilde haber alamadığımız Spawn filmi sonunda geliyor mu?

Todd McFarlane birkaç yıldır yeni Spawn filmi hakkında konuşuyordu ve ComicBook.com’a verdiği röportajda bu yıl filmin vizyona geleceğini söyledi.

Toy Fair New York’taki sözleri şöyleydi; “Senaryoyu bitirdim ve düzenlemeleri yapıyorum. 183 sayfa oldu ama yapımcılar genelde 120 sayfa istiyor. 140 civarında biteceğini düşünüyorum çünkü kendim için bazı detaylar koyacağım.”

McFarlane kendi yönetmeyi umduğu tam kendine özel bir senaryo yazmış. McFarlane şu sözleri de ekliyor; “Bunu küçük ve sıkı tutmak istiyorum bu yüzden yönetmeme izin verecekler. Uygun bir şekilde beyazperdeye geri dönmesine ihtiyacım var ve bunu yapacağız.” 2016 da yapım aşamasına başlamayı hedefliyor. Ayrıca McFarlane ilk Spawn figürünü de yayınlayacak ve Gears of War, Assassin’s Creed ve kendi popüler Walking Dead figürleriyle birlikte piyasada olacak.

spawn

“Yaptığımızda ne olacağını merak ediyorum. Spawn’ın geri dönüşünde biraz kalabalık toplayabilirsek insanların ilgisini çekecektir.” Figürler hakkında bunları söyledi.

İlginizi Çekebilir  Lex Luthor'u Kimin Oynayacağı Belli Oldu

McFarlane yönetmen koltuğunu kapınca filmin içine kendisine özel ayrıntıları çok koyarsa bu biraz anlaşılmamaya yol açabilir. Bunun dışında iyi oyuncu seçimleriyle güzel bir film çıkabilir.