Sinema Haberleri

Nova, MCU Filmlerine Ne Zaman Dahil Olacak?

Marvel filmlerinin yeni çağında, önemli bir rolü olacağına inanılan kozmik süper kahraman Nova’yı, ne zaman sinemada göreceğiz?

Marvel Sinematik Evreni, şu aralar sessizliğe büründü. Thanos ile yaşanan devasa savaşın ardından Marvel Studios bir sonraki kısım için çalışmalara yoğunlaşma kararı vermişti. Bu yüzden bir süre boyunca yeni Marvel filmi görmeyeceğiz.

Sıradaki kısımda neler olacağına dair çok fazla fikrimiz yok. Ancak son çıkan Spider-Man: Far From Home filmiyle birlikte Secret Wars hikayesini izleyebiliriz. Kozmik skaladaki hikaye için yeni karakterler de şart.

Gelecek yeni karakterlerden birinin Nova olduğunu biliyoruz fakat ne zaman karşımıza çıkacağını bilmiyoruz. Yeni çıkan bir habere göre Nova, 5. Kısım filmlerinde boy gösterecek.

Blade, Fantastic Four ve Mutantlar’ın hikayenin bu kısmında yer alması planlanıyor. Bu dönemde vizyona girmesi planlanan filmler arasında Black Panther 2, Guardians of the Galaxy Vol. 3, Captain Marvel 2 gibi filmler var.

Yani anlayacağınız 2022’den önce Nova’yı sinemada göremeyeceğiz. Nova, yıllar içerisinde çizgi roman evreninde birden farklı hikayeyle karşımıza çıktı. Kimin canlandıracağı ve hangi senaryoyu temel alacakları da merak konusu.

İlginizi Çekebilir  Ewan McGregor'un, Obi-Wan'ı Canlandıracağı Resmen Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu