Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Kit Harington, Eternals Hakkında Hiç Bir Şey Bilmiyormuş

Kit Harington, Eternals Hakkında Hiç Bir Şey Bilmiyormuş

Marvel Sinematik Evreni’nin ertelenen filmlerinden biri olan Eternals’da rol alan Kit Harington, filmin prodüksiyon çalışmaları hakkında hiçbir fikri olmadığını söyledi.

Kendisini Game of Thrones dizisiyle tanıdığımız, hiçbir şey hakkında hiçbir şey bilmeyen ama diyarların kaderini değiştirme konusunda oldukça uzman olan Kit Harington, Marvel Sinematik Evreni’nin en yeni filmlerinden Eternals’da rol almıştı. Merakla beklediğimiz yeni MCU filminin çekimleri bitti fakat vizyon tarihinde değişiklik yapılmıştı.

COVID-19 salgını yüzünden mayıs ayında vizyona girmesi planlanan Eternals, kasım ayına itilmişti. Filmde rol alan Harington, hayranlarıyla buluştuğu bir soru-cevap bölümünde Eternals hakkındaki sorulara da cevap verdi.

Eternals’ın prodüksiyon aşaması hakkında “Filmi tamamladık fakat neler olduğunu tanrı bilir ya da neler olacağını. Hiçbir fikrim yok. Şu an neler olduğuna dair hiçbir fikrim yok” sözlerine yer verdi.

Game of Thrones’da canlandırdığı Jon Snow karakterine inceden bir gönderme mi yaptı, yoksa gerçekten mi hiçbir fikri yok biz de bilemedik açıkçası. Disney ve Marvel Studios tarafı şu aralar ertelenen filmleri için reklam çalışmalarını da askıya aldığı için oyuncularına da ikinci bir emre kadar beklemelerini gerektiğini söylemiş olabilir.

İlginizi Çekebilir  Transformers Filmi İçin Yepyeni Fragman

Game of Thrones final yapalı bir yıl oldu ama şunu da unutmayalım…