Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Jumanji’nin Yeniden Yapımı Sonunda Yönetmenini Buldu

Jumanji’nin Yeniden Yapımı Sonunda Yönetmenini Buldu

jumanji-banner

Sony Pictures, Jumanji’nin yeniden yapımını 2016’nın sonunda geleceğini duyurduktan birkaç ay sonra, sonunda filmin yönetmenini buldu.

Deadline’ın haberine göre Jake Kasdan (Sex Tape) yönetmenlik için anlaşmış. Firma hâlâ 2016’nın sonunda diye belirtilen vizyon tarihine bağlı kaldığına göre yakın zamanda çekimlerin başlaması lazım.

Proje birkaç yıldır gelişim aşamasında. Senaryonun son hali Scott Rosenberg (Con Air) ve Jeff Pinkner tarafından yazıldı.

Yeniden yapımın stüdyo için büyük öncelikte olduğu söyleniyor. Film; başrollerinde Robin Williams ve Kirsten Dunst olduğu 1995 yapımı orijinal filmin yeniden yapımı olarak tanımlıyorlar. Film dünya çapında 262 milyon dolar hasılat yapmıştı.

jumanji

Film 25 Aralık 2016’da vizyonda olacak. İlk filmi çok sevmiştim. Yine masaüstü oyununun gerçeğe dönüşmesi, hikayenin merkezinde olacaktır. Yönetmenin son filmini düşününce ve yeniden yapım olduğu için beklenti çok yüksek olmamalı. Halihazırda 2016 yılı fantastik yapımlar açısından çok zengin olacak. Bu yoğunluğun içinden nasıl çıkacak hep beraber göreceğiz.

Siz Jumanji’yi tekrar göreceğiniz için heyecanlı mısınız?

İlginizi Çekebilir  Robert Patrick de Terminator'e Dönmek İstiyor