Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » James Gunn’ın Suicide Squade’ı Tamamen Reboot Olacakmış

James Gunn’ın Suicide Squade’ı Tamamen Reboot Olacakmış

Guardians of the Galaxy‘den uzaklaştırılan James Gunn‘ın Suicide Squade filmini yazıp yöneteceği ilk kez açıklandığında, ünlü yönetmenin filmi yepyeni bir açıdan ele alacağı ve oyuncuların ve karakterlerin çoğunun yenileneceği söylenmişti. Kaynaklar ayrıca projenin, Guardians filmlerinde olduğu gibi Gunn‘ın tarzını yansıtacağını da belirtiyordu.

Son dönemde Margot Robbie (Harley Quinn) gibi orijinal kadro oyuncularının filmde yeniden yer alması konuşulmaya başlanmıştı ki yapımcı Peter Safran, filmin “tamamen yeniden çevrim” olacağını doğruladı.

JoBlo‘ya röportaj veren Safran, “Suicide Squad 2” ile ilgili soruya, “Öncelikle filme Suicide Squade 2 demiyoruz çünkü tamamen reboot olacak. Yani film “Suicide Squad” ve bence insanlar onun için fazlasıyla heyecanlanmalılar. James Gunn’ın senaryosundan bekleyeceğiniz her şeye sahip. Çok şey söylüyor, çok şey vaat ediyor ve ben çok şey vereceğimizi biliyorum” diye yanıt verdi. Yapımcı ayrıca, Gunn‘ın Guardians of the Galaxy 3‘e yeniden alınmasının kendilerini etkilemediğini çünkü yönetmenin önceliğinin Suicide Squad olduğunu söyledi.

Son olarak Idris Elba‘nın Will Smith yerine Deadshot rolüne getirildiği film, 6 Ağustos 2021‘de sinemalara gelecek.

İlginizi Çekebilir  Comic-Con'da Yayınlanan Suicide Squad Fragmanı