Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » J.J. Abrams’a Ajan Şoku!

J.J. Abrams’a Ajan Şoku!

millenium-falcon

Star Wars’un yedinci filmini yöneten ve oyuncu seçimleri dahi büyük gizlilik içinde yürüten J.J. Abrams, setinden sızan yeni görüntülerle başı dertte gibi gözüküyor.

Dün yayınladığımız haberde Tatooine fotoğraflarının sızdığını haber yapmıştık. Bugün ise Han Solo’nun emektarı Millenium Falcon‘un ve bir X-Wing‘in görüntüleri sızdırıldı.

TMZ sitesinde yayınlanan fotoğraflar ve J.J. Abrams‘tan bir açıklama gelmemesi bu görüntülerin bilerek sızdırıldığını da düşündürüyor. Site ayrıca setin Birleşik Krallık’ta gizli bir set olduğunu da söylemekten çekinmiyor.

Heyecanla beklenen filmin sızan set fotoğrafları ile sizi baş başa bırakalım. Önümüzdeki günlerde ne tür sızıntılar yaşanacağı da merak konusu.

EXCLUSIVE Production work is underway on the set of the most eagerly anticipated Hollywood blockbuster for years; Star Wars Episode VII. EXCLUSIVE Production work is underway on the set of the most eagerly anticipated Hollywood blockbuster for years; Star Wars Episode VII. pig-alien xwing EXCLUSIVE Production work is underway on the set of the most eagerly anticipated Hollywood blockbuster for years; Star Wars Episode VII.

İlginizi Çekebilir  Hot Toys'un Yeni Mandalorian Figürü Görücüye Çıktı!