Sinema Haberleri

J.J. Abrams’a Ajan Şoku!

millenium-falcon

Star Wars’un yedinci filmini yöneten ve oyuncu seçimleri dahi büyük gizlilik içinde yürüten J.J. Abrams, setinden sızan yeni görüntülerle başı dertte gibi gözüküyor.

Dün yayınladığımız haberde Tatooine fotoğraflarının sızdığını haber yapmıştık. Bugün ise Han Solo’nun emektarı Millenium Falcon‘un ve bir X-Wing‘in görüntüleri sızdırıldı.

TMZ sitesinde yayınlanan fotoğraflar ve J.J. Abrams‘tan bir açıklama gelmemesi bu görüntülerin bilerek sızdırıldığını da düşündürüyor. Site ayrıca setin Birleşik Krallık’ta gizli bir set olduğunu da söylemekten çekinmiyor.

Heyecanla beklenen filmin sızan set fotoğrafları ile sizi baş başa bırakalım. Önümüzdeki günlerde ne tür sızıntılar yaşanacağı da merak konusu.

EXCLUSIVE Production work is underway on the set of the most eagerly anticipated Hollywood blockbuster for years; Star Wars Episode VII. EXCLUSIVE Production work is underway on the set of the most eagerly anticipated Hollywood blockbuster for years; Star Wars Episode VII. pig-alien xwing EXCLUSIVE Production work is underway on the set of the most eagerly anticipated Hollywood blockbuster for years; Star Wars Episode VII.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  20th Century Fox Markası Artık Yok!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.