Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Darth Vader, Star Wars Uyarlaması Rogue One’da Yer Alacak

Darth Vader, Star Wars Uyarlaması Rogue One’da Yer Alacak

star-wars-rogue-one-banner

Daha önceki haberlerden Rogue One‘ın Revenge of the Sith ve A New Hope arasındaki zamanı konu alacağını ve ilk Death Star’ın planlarını çalmaya çalışan Asilerin macerasını anlatacağını biliyorduk.

Yeni aldığımız habere göre, Asileri TIE savaşçılarından daha büyük dertler bekliyor.

Badass Digest’in haberine göre Sithler’in Karanlık Lordu Darth Vader da Rogue One’da yer alacak kötüler kadrosuna katılmış durumda. Filmdeki ana kötü kendisi olmasa da, arkaplanda karakterlerin iplerini elinde tutacak ve çeşitli sahnelerde de gözükecek.

star-wars-darth-vader

Ana karakterlerimiz Darth Vader’la karşılaşacaklar mı henüz bilmiyoruz fakat olası bir karşılaşmanın kahramanlarımız için pek de iyi sonuçlanmayacağını düşünürsek, böyle bir sahne pek mümkün gözükmüyor.

Bunun yanında Star Wars cephesinden gelen bir güzel haber de, bugün sosyal medyada gezmeye başlayan gelecek Star Wars filmlerinin yer aldığı bir zaman çizelgesi. The Force Awakens’dan Boba Fett/Han Solo antolojisine kadar, nihayet elimizde gelecek tüm Star Wars filmlerinin net bir planı var. Han Solo’nun filmi zaten dün kesinleşmişti. Şimdi Star Wars – Kenobi: The Balance of the Force filmi ve Star Wars – Boba Fett filmi de kesinleşmiş oldu.

İlginizi Çekebilir  Günde Ortalama 1000 Kişi Jedi Oluyor

star-wars-anthology

Rogue One, 16 Aralık 2016’da izleyiciyle buluşacak. Diğer filmleri biraz daha bekleyeceğiz.