Sinema Haberleri

Captain Marvel’dan İlk Resmi Görüntüler Geldi!

Özellikle Avengers: Infinity War’un ek sahnesi ile bekleyenlerinin heyecanı daha da artan Captain Marvel filminden ilk resmi görüntüler geldi!

Bu haftanın Entertainment Weekly kapağında boy gösterecek olan Captain Marvel’ın film görüntüleri de derginin resmi sitesi tarafından paylaşıldı.

Fotoğraflarda Skrull ırkı, iki gözü de sağlam olan Nick Fury ve Ronan the Accuser gibi filme dair pek çok ilgi çekici ve sürpriz detay paylaşıldı.

Henüz bir süper kahramanla karşı karşıya dahi gelmemiş olan genç Nick Fury rolünü bir kez daha üstlenen Samuel L. Jackson, film için özel efektler ile gençleştirilmiş. Ayrıca Ronan the Accuser, filmde göreceğimiz tek Guardians of the Galaxy characteri olmayacak zira Djimon Hounsou’nun canlandırdığı Korath da filmde yer alacak.

1990’lı yıllarda geçecek olan Captain Marvel’ın ilk resmi fotoğrafları etkileyici görünüyor – ki böyle düşünmemde, Nine Inch Nails tişörtünün de baya bir katkısı olmadı değil. Başrolde Brie Larson’ı göreceğimiz Captain Marvel, 8 Mart 2019‘da vizyona girecek.

İlginizi Çekebilir  Ms. Marvel - No Normal (#1-5) İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu