Anasayfa » AYBABTU » Black Mirror: Bandersnatch İzleme Kılavuzu ve Alternatif Sonlar

Black Mirror: Bandersnatch İzleme Kılavuzu ve Alternatif Sonlar

Son günlerin en çok konuşulan yapımlarından birisi şüphesiz ki Black Mirror dizisinin interaktif, oyun ve fantastik kurguyla dolu filmi Black Mirror: Bandersnatch oldu. Filmi izleyenler, yaptıkları seçimlerle alternatif hikayeler yaşayıp birbirinden farklı sonlara ulaştılar. Ancak her sona giden bir yol var.

Kendi Maceranı Kendin Yarat türündeki interaktif hikaye bize sürekli seçenekler sunuyor ve yaptığımız seçimlere göre hikaye şekilleniyor. Hatta sabah kahvaltıda ne yiyeceğimize bile biz karar veriyoruz.

Black Mirror: Bandersnatch’i izleyenler sonunda mutlaka bir sona ulaşmışlardır ve bazı yerlerde yaptıkları seçimlerin ne kadar önemli olduğunu farketmemiş olabilirler. İnternette, ne yaparsak nelerle karşılaşacağımıza dair kılavuzlar yayınlandı. Dilerseniz bu kılavuzlar sayesinde istediğiniz sona Stefan’ı ulaştırabilirsiniz.

Not: Eğer filmi izlemediyseniz, kılavuzlar size spoiler verecektir. Bizim önerimiz, en azından bir kere kendi tercihlerinizi yaparak filmi izlemeniz olacaktır.

Sadeleştirilmiş Black Mirror: Bandersnatch İzleme Kılavuzu

Bu kılavuzda neleri seçersek hangi sonlara gideceğimiz açıkça görülüyor. Gri kutular tam bir bitiş olmuyor ve geri dönüp fikrimizi değiştirebiliyoruz, siyah kutular ise nihai bir sonu bize gösteriyor.

İlginizi Çekebilir  The Witcher'ın İkinci Sezonu Resmen Doğrulandı!
► Dördüncü Duvarın Yıkıldığı O An – Black Mirror: Bandersnatch İncelemesi

Yorumlarla Genişletilmiş Black Mirror: Bandersnatch İzleme Kılavuzu

Hangi sonu görmek istediğinize bu kılavuzlara bakarak karar verebilirsiniz ama dediğimiz gibi, önce kendiniz bir seçim yaparak gittiğiniz sonu görün, sonra dilerseniz bu kılavuzlarla istediğiniz sona ulaşabilirsiniz.

► Black Mirror: Bandersnatch Filmindeki Oyunu Oynayabilirsiniz