İncelemeler

Biraz da Hile Yapalım! Tek Oyunculu PC Oyunları İçin Profesyonel Eğitim Yazılımı: Plitch

Oyunculara profesyonel eğitim yazılımı sağlayan Plitch, tek oyunculu PC oyunlarındahile‘ ile oyunlardan daha fazlasını elde edebileceğimizi gösteriyor. ‘Nasıl’ını aşağıdaki satırlarda bulabilirsiniz.

‘Hile’ kavramı oyun dünyasında ‘ölümcül’ bir günah ancak iş Plitch‘e gelince durum değişiyor. Tek oyunculu PC oyunları için profesyonel eğitim yazılımı sağlayan Plitch, oyunculara becerilerini geliştirirken zaman kazandırıyor.

Tek Oyunculu Modla Sınırlı

İyi bir oyun için genellikle çok fazla zaman harcamak gerekiyor, bu da birçok oyuncuda olmayan şey… İşte bu noktada Plitch devreye giriyor. Tek oyuncu modu dediğimiz Single Player‘da harcanan deneyimi ve zamanı optimize eden Plitch, binlerce kodun etkinleştirilmesini sağlıyor.

3 Bin 200 PC Oyunu İçin 42 Bin 600 Kod

‘Mükemmel tam destek’ sloganıyla oyunculara istedikleri gibi ‘Tek Oyunculu PC Oyunları‘nı kişiselleştirme imkanı sunan Plitch, bünyesinde 3 bin 200 PC oyunu için 42 bin 600 kod barındırıyor. Akıllı telefon ya da tabletler aracılığıyla, büyük kısmı ücretsiz olan bu hile kodlarını sorunsuz bir şekilde aktif etmek de mümkün.

Türkçe Dil Seçeneği Mevcut

Farklı abonelik seçenekleriyle artık Türkçe olarak da hizmet veren Plitch‘te; AI tabanlı öneriler ve istatistikleri içeren ‘Kişiselleştirilmiş Home-Screen‘, tek tıkla hile aktif etme ve kısayol tuşlarını barındıran ‘Kullanıcı Kılavuzu‘, 7/24 entegre olan Ticket Sistemi ve Forum bulunuyor.

Oyunculara, Meydan Okuyacakları Hardcore Hile Kodları

Dünyadaki tek Trainer yazılımı olarak dikkat çeken Plitch, oyunları sadece daha kolay hale getirmiyor, aynı zamanda daha da zorlaştırabiliyor. Trainer, oyunculara gerçekten meydan okuyacakları hardcore hile kodlarını sunuyor.

E-Sporcu ve Adaylarına Özel

Plitch, E-spor açısından oyunculara özel bir fırsat sunuyor. Oyunları daha zor hale getirmeyi sağlayan tek Trainer olan Plitch, bir profesyonel gibi antrenman yaparak, en üst düzeyde avantaj sağlamaya yardımcı oluyor. Eğitim Odası‘nı kuran oyuncular, bu kodlarla en başarılı oyuncu olmaya çalışıyor.

İyi Bir Eğitim Fırsatı

Sonuç olarak; çeşitli kişiselleştirme seçenekleri, otomatik güncellemeler ve 7/24 destek imkanı ile oyuncuların sevdiği oyunları tek kişilik modda zamandan tasarruf ederek daha eğlenceli bir şekilde oynamalarını sağlayan Plitch, zorlaştırma imkanı veren hardcore hile kodları ile E-Sporcular ve adayları için de gerçekten iyi bir eğitim fırsatı oluyor.

Plitch’e buradan ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  En İyiler Hearthstone Grandmasters Liginde Karşı Karşıya Gelecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.