Haberler

Zarlar Bu Kez Takeshi Kovacs İçin Atılacak

Netflix tarafından Anthony Mackie‘nin yeni Takeshi Kovacs olacağı ikinci sezonu onaylanan bilimkurgu macerası Altered Carbon‘ı önümüzdeki yıllarda masaüstü rol yapma oyunu olarak oynayabileceğiz.

Skydance Media, Netflix‘in dizisi ile yeniden gündeme gelen bilimkurgu evreni Altered Carbon‘ın (Değiştirilmiş Karbon) masaüstü rol yapma oyununu geliştirmek için Hunters Entertainment ile anlaştı.

Hunters Entertainment‘ın kurucularından Ivan Van Norman, yeni oyun projesi için. “Altered Carbon zengin ve genişleyen bir evren. Bu kadar iddialı ve ilham verici bir oyun serisini üretmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

Richard K. Morgan‘ın çok satan romanından uyarlanan Altered Carbon, insan zihninin bir bedenden diğerine transfer edilebildiği gelecek yüzyıllarda geçiyor; 500 yıldır hapiste olan eski bir asker ve BM Temsilcisi Takeshi Kovacs, durdurmaya çalıştığı gelecekte uyanır ve dünyanın en güçlü insanının ölümünü araştırmaya başlar.

Sonsuz Yaşama Yolculuk – Altered Carbon İncelemesi

Altered Carbon masaüstü oyununun RPG kitabı için bu yılın sonlarında fon kampanyası başlatılacak. Oyunun dijital ve basılı dökümanlarının 2020 yılında Renegade Game Studios tarafından yayınlanması planlanıyor.

Skydance ve Hunters arasındaki anlaşmanın lisansörlüğünü ise Genuine Entertainment’tan Joe LeFavi üstleniyor. Masaüstü oyunlara yabancı olmayan LeFavi, şu sıralar Frank Herbert‘ın Dune oyunu için Legendary ve Gale Force Nine ile çalışıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  White Wolf Yayın Listesini Açıkladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.