Haberler

YUCON: Ragnarök Yarın Başlıyor

Yeditepe Üniversitesi Bilim Kurgu Kulübü’nün ikonik etkinliği Yucon’a çok bir zaman kalmadı. 24 Kasım‘da Yeditepe Üniversitesi Mühendislik kulübünde yapılacak organizasyonla ilgili detaylar iyice kesinleşti.

Bizleri yine fantastik bir etkinlik bekliyor, havalar soğuk, mekan da Kayışdağı olunca Nordic temalı bu etkinlik, sizlere atmosfer açısından da çok fazla şey vaat ediyor.

YUCON: Ragnarök’de Ne Yapacağız?

Soğuk bir cumartesi sabahına uyandığınızda, kendinizi atmosfer olarak da soğuk bir diyarda hissetmek isterseniz, YUCON: Ragnarök tam size göre olacak. Sabah 10’da kapılarını açacak etkinlikte, kendinizi bir anda FRP cenneti içerisinde bulabilirsiniz. Sayısız boardgame imkanı da cabası. Tabii bunların hepsinin gizli gizli ödülleri de olacak! Magic the Gathering’de turnuvaya katılıp güzel bir ödülü alıp da evinize dönebilirsiniz. Zaten soğuk diyarlardan, ganimetsiz dönmek de içinizi biraz buruk bırakabilir.

Etkinlik alanında göreceğiniz çok sayıdaki staff sizleri hem rahat ettirmek, hem de bilgilendirmek için orada olacaktır. Lütfen onlarla konuşmaktan çekinmeyin. Hepsi bizler gibi alt kültüre gönül vermiş üniversite öğrencileri. Etkinliğin en ilginç taraflarından birisi ise, karton savaşları. Karton savaşı deyince hemen işi kolay sanmayın. Kartondan yapacağınız kılıç, kalkan, mızrak hatta kabiliyetiniz varsa yay ve ok ile rakiplerinize korku saçabilirsiniz. Ganimetlere ulaşmak için sizinle mücadele edecek başkalarının olacağını da unutmayın. Etkinlik sırasında olacak olan bilgi yarışmasında bilgelik kasmış katılımcıları da ödüller bekliyor. Sadece str kasmak, sizi Ragnarök’de hayatta tutabilecek bir şey değil, hatırlatmakta fayda var!

Ganimetleri Topladık, Nerede Eğleneceğiz? (Hancı size şarap getirecek mi?)

Öncelikle şunu söyleyeyim, evet hancı size şarap getirecek. Hatta sadece şarap değil ne isterseniz onu getirecek. Etkinlik saat 18:00’de son bulacak ama eğlence bitmeyecek. Her YUCON olduğu gibi Ragnarök’ün sonunda da bir after party olacak.

Mekan olarak hemen okulun yanındaki Rosemary tercih edilmiş, yani Kayışdağı’ndan uzaklaşmayacağız. Ee halen dağda olunca, dağ kuralları da işlemeye devam edecek. Ganimetlerinizi toplayıp, bunu kutlamak için after party’e katılmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Burada edineceğiniz arkadaşlıklar da, ilerideki serüvenleriniz de sizlere yoldaş olarak geri dönüş sağlayabilir. Zira en güzel arkadaşlıklar, ortak maceralardan başlar.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri etkinlik sayfasına uğurluyoruz, kendinizi bu macera için iyi hazırlayın!

İlginizi Çekebilir  Rage of Demons Sayesinde Drizzt ile Yanyana Dövüşün

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu