Anasayfa » Haberler » White Wolf Storytellers Vault Açıldı!

White Wolf Storytellers Vault Açıldı!

White Wolf ekibinin uzun süredir üzerinde çalıştığı Storytellers Vault nihayet kapılarını, tüm World of Darkness sevenlere açtı!

White Wolf ve DriveThruRPG ortaklığı ile açılan site, yarattığı içerikler ile de World of Darkness’ın bir parçası olmak isteyen tüm takipçilerini bekliyor.

Storytellers Vault Tam Olarak Nedir?

Kısaca, Vampire: The Masquerade için oyuncular tarafından yaratılan içeriklerin paylaşılabileceği bir “depo” diyebiliriz. Storytellers Vault, hazırlamak istediğiniz her türden içerik için; By Night kitapları, Bloodline ve Clanbook kitapları, Clan romanları ve daha birçoğu için White Wolf tarafından içerik yaratıcılarının kullanması için hazırlanmış hazırlanmış şablonlar ve görsel paketleri içeriyor. Ayrıca içerik yaratıcıları, yarattıkları içeriklerin fiyatlarını kendileri belirleyebiliyor ve satışlardan gelen gelirin %50’sine sahip oluyorlar. Oyuncular tarafından yaratılan içeriklerin yanı sıra sitede, White Wolf tarafından hazırlanmış birçok yeni hikaye de bulunuyor.

Oyuncularının yeni içerikler yaratmasını ve World of Darkness evrenine, kendi yaratıcılıkları ile başka bakış açıları kazandırmasını her zaman destekleyen White Wolf ekibi, bu desteğini resmi bir platform olarak takipçilerine sunuyor.

Ekim 2017’den itibaren White Wolf bünyesindeki diğer başlıklara ait içeriklerin de basamak basamak açılacağı Storytellers Vault’a buradan ulaşabilirsiniz.