Haberler

Vampire: The Masquerade 5th Edition Geliştirici Ekibi Belli Oldu!

11-14 Mayıs tarihleri arasında Berlin’de gerçekleşen ve yazarlardan oyun geliştiricilere, dünyanın dört bir yanından World of Darkness severlerin bir araya geldiği World of Darkness – Berlin etkinliğinden, duyurulduğundan beri hakkında pek az detay paylaşılan Vampire: The Masquerade 5th Edition ile ilgili nihayet yeni bilgiler geldi.

İlgili Makaleler

White Wolf, Facebook hesabından duyurulan habere göre Vampire: The Masquerade 5th Edition ekibinin başında Baş Tasarımcı olarak Trail of Cthulhu’nun tasarımcısı ve endüstrinin tecrübeli isimlerinden Kenneth Hite yer alacak. 5E’nin Sanat Tasarımcılığını Mary Lee üstlenirken, Playtest Tasarımcısı ve Baş Editör ise Karim Muammar olacak. Martin Ericsson her zamanki gibi Baş Hikaye Anlatıcısı rolünde olacak ve yeni edisyonun yapımcılığını By Night Studios’dan Jason Carl üstlenecek.

https://www.facebook.com/whitewolfpublishing/posts/10155027726775465

1995’ten beri rol yapma oyunları endüstrisinin içinde olan Hite’ın özgeçmişi bir hayli dolu. Last Unicorn Games’in lisanslı Star Trek rol yapma oyunu için Icon sistemini tasarlamanın yanı sıra Steve Jackson Games bünyesinde de çalışmaları olan bir tasarımcı. Hite’ın tasarımcılığını üstlendiği ödüllü sistemler arasında GURPS Infinite Worlds ve Dresden Files RPG gibi isimler yer alıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Intro of Vampire The Masquerade Redemption

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.