Haberler

Tim Burton Tarzında Pokemonlar

Tim Burton - Pokemon

Fantastik sinemanın en önemli isimlerinden birisi olan Tim Burton, aynı zamanda önemli de bir sanatçı. “İstiridye Çocuğun Hüzünlü Ölümü” isimli kitabında sadece şiirleri yazmadı aynı zamanda kitabın resimlerini de kendisi çizdi. Üstelik filmlerinde ve animasyonlarında görünen karakterler ve yaratıklar da genellikle Tim Burton’ın kendi tasarımlarıdır.

Sizlere Tim Burton’ın sanat geçmişini uzun uzun anlatmayacağım, çok merak edenler daha önce yazdığım Tim Burton incelemesine bakabilirler. Biz, sizlere “Eğer Pokemonları Tim Burton yaratasaydı ortaya nasıl bir şey çıkardı,” düşüncesinden yola çıkarak çizilen bazı tasarımları göstereceğiz.

Vaughn “HatBoy” Pinpin isimli sanatçı, bu fikri hayata geçirmiş ve yaptığı Tim Burton’ın çizimlerine benzer bir teknik ile bu pokemonları yaratmış. Pek çok kişi bu çizimlerin Tim Burton’a ait olduğunu düşünmüş. Hatta Tim Burton’ın alternatif bir pokemon hikayesi yaratacağını bile düşünenler olmuş.

Biz de şimdi o muhteşem çizimler ile başbaşa bırakalım.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. bildiğin Don’t Starve çizimleri olmuş bu ya:) yoksa bu Don’t starve’ın çizimleri mi cidden? bu kadar benzerlik olabilir ancak:P

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.