Haberler

Ticket to Ride Europe Artık Türkiye’de, Hem de Türkçe!

Kutu oyunlarına giriş denince akla ilk gelen oyunlardan birisidir Ticket to Ride. Öğrenmesi çok kolay olan kurallarıyla ailelere de hitap eden oyun, Europe versiyonunun getirdiği yeniliklerle kutu oyunu sevenlerden de tam not almış ve Spiel des Jahres ödülünün sahibi olmuştur. 

Başarılı oyunların lisansını alarak memleketimizin kutu oyunu piyasasına hatırı sayılır bir katkı yapan Neotroy Games, son olarak Ticket to Ride Europe’u da Türkçe olarak piyasaya sürmüş durumda. 

İlgili Makaleler

Valizinizi toplayın, makiniste bir selam çakın ve trene atlayın!

Edinburgh’un sarp tepeliklerinden İstanbul’un güneşli kıyılarına, Pamplona’nın tozlu sokaklarından Berlin’deki rüzgarlı bir istasyona, Ticket to Ride Europe sizi 20.yy başlarında Avrupa’nın en görkemli şehirleri arasında bir demiryolu macerasına sürüklüyor.

İsviçre’nin karanlık tünellerinden geçen bir yolculuğu göze alabilecek misiniz? Karadeniz üzerinde bir feribot seyahatine ne dersiniz? Tarihi imparatorlukların muhteşem başkentlerine şaşalı tren istasyonlarınızla yeni bir soluk getirmek sizin elinizde. Bir sonraki hamleniz sizi Avrupa’nın en büyük demiryolu patronu yapabilir.  

Ticket to Ride Europe’da siz, farklı türlerde vagon kartları toplayarak; bunları tren istasyonları ve tünel geçitler inşa etmekte, feribot bağlantıları kurmakta kullanırlar. Böylelikle, adım adım Avrupa’nın başlıca demiryolu hatlarının kontrolünü ele geçireceksiniz.

Ticket to Ride Europe yalnızca 5 dakikada öğrenilebilir ve hem ailelere hem de tecrübeli oyunculara hitap etmektedir. “Spiel des Jahres” (Avrupa Yılın Oyunu) ödülünü kazanmıştır.

Eğer siz de kah oyun grubunuzla, kah ailenizle Avrupa’yı demir ağlarla örmek isterseniz, oyunu buradan satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Girişi Kitapla olan Şans+1 Etkinliği

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu