Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Thousand Sunny, Hong Kong’a Demirledi

Thousand Sunny, Hong Kong’a Demirledi

thousand-sunny-banner

One Piece efsanesinin, ikonik gemisi Thousand Sunny Hong Kong’da bir alışveriş merkezi önüne demirledi. Belirli oranda küçültülmüş Thousand Sunny’nin yanı sıra, One Piece karakterlerinin birebir heykelleri de mağazanın içini süslüyor.

Ünlü anime/manga serisi, One Piece Docks in Hong Kong isimli etkinlik için bir alışveriş merkezine konuk oluyor. Hong Kong Times Square isimli alışveriş merkezi, One Piece severlere kapısını açıktı. Adeta devasa bir One Piece müzesine çevrilen alışveriş merkezi, ziyaretçi dolup taşıyor.one-piece-sergi-005

Karakterlerin maceradan maceraya atıldığı Thousand Sunny gemisi alışveriş merkezinin dışında bulunuyor. Ziyaretçiler geminin üzerine çıkıp fotoğraf çektirebiliyor. Gönül isterdi birebir boyutlarda, denizin üzerinde yüzen bir Thousand Sunny görmek olsun. Ancak bununla da yetinmeyi bilmek gerek.

Tayfanın ilk gemisi Going Merry ise alışveriş merkezinin tavanına asılı bir biçimde duruyor. Eğer uçma uçma meyvesi kullanıcısı değilseniz bu gemiye çıkma imkanınız yok. Bunun yanında seriye hayat veren karakterlerin heykelleri de alışveriş merkezinin içerisinde. Seriden önemli anlar ve kareler de, tüm binanın içerisini dolduruyor.

Etkinlik 31 Ağustos’a kadar devam edecek. Eğer vaktiniz ve bolca paranız varsa Hong Kong’a gidip bu sergiyi gezebilirsiniz. Özellikle Shogun Franky zırhı beni benden aldı. Evin içinde “ROBO ROBO” diye bağırıp, koşuşturmaya başladım.

İlginizi Çekebilir  Hayao Miyazaki'nin Daha Önce Hiç İzlemediğiniz Animasyonu

Lafı çok uzatmadan bu güzel One Piece galerisi ile sizleri başbaşa bırakıyoruz. Ayrıca daha önceden hazırladığımız One Piece’i Bulabilecek miyiz? adlı makalemize de göz atarak, hikayenin nereye vardığını da gözden geçirebilirsiniz.