Haberler

The Winds of Winter’ı Beklerken George R.R. Martin Ejderhaların Peşine Düştü

A Song of Ice and Fire (Buz ve Ateşin Şarkısı) serisini bitirmek için The Winds of Winter (Kış Rüzgarları) kitabını sabırsızlıkla bekleyenlere Geogre R.R. Martin‘den ters köşe bir haber geldi. Elindeki çalışmaların yoğunluğundan Livejournal’ı yazmayı bile bırakan Martin’in şu sıralar “Game of Thrones kitaplarından bağımsız ama yine ejderhalı” yeni bir animasyon filmi için çalıştığı ortaya çıktı.

Deadline ve The Hollywood Reporter’da yer alan haberlere göre; Warner Bros., Martin’in çocuklar için yazdığı The Ice Dragon (Buz Ejderhası) adlı kısa romanı animasyon filmi olarak beyazperdeye uyarlayacak. Martin’in The Ice Dragon kitabı, diğer ejderhalardan farklı olarak büyülü ve ölümcül bir soğukluk yayan gizemli bir ejderha ile arkadaş olan Adara adındaki genç bir kız hakkında… Martin’in yapımcı olarak da yer alacağı projede senaryoyu yazması da bekleniyor.

Fantastik edebiyat ustasının kendini bir film projesinin ortasına atması fikri, The Winds of Winter (Kış Şarkısı) kitabının gelmesi için sabırsızlanan hayranlarını kızdıracak gibi görünüyor ancak bu noktada serinin takipçilerinin Martin’in öncelik sıralamasını kabullenip, beklemekten başka yapabilecekleri bir şey yok maalesef.

İlginizi Çekebilir  Ray Bradbury'nin Evinde Neler Oluyor?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu