Haberler

The One Ring 2nd Edition’dan İlk Genişleme Sürümü: Ruins of the Lost Realm

Misty Mountain ile Mountains of Lune arasında, Hobbitlerin hem İnsanları hem de Elfleri bulduğu Eriador‘un kırlarına yolculuğa hazırlanın. Free League Publishing, The One Ring RPG‘nin ikinci baskısının ilk genişlemesi olan Ruins of the Lost Realm‘in 25 Ekim‘de (bugün) ön siparişlerle birlikte yayınlanacağını açıkladı.

Free League Publishing tarafından yayınlanan resimli ve ciltli olarak 120 sayfadan oluşan The One Ring – Ruins of the Lost Realm‘in konusu şöyle:

Sea out of Westernesse‘den gelen insanların kralları olan Dunedain‘in bir kalıntısı hâlâ oradaydı. Ancak insanların sayısı hızla azalırken, North Kingdom’ın toprakları da harabeye dönüyordu. Genellikle ıssız olarak tanımlanan bir bölge, macera için zorlu bir deneme haline geldi.

The One Ring 2nd Edition‘ın genişleme sürümün şu bölümleri içeriyor:

Bölüm 1: Fog Over Eriador; bir zamanlar Arnor krallığının bir parçası olan bölgelerin bir tanımını sunuyor ve Tharbad şehrine odaklanıyor.

Bölüm 2: A Gathering Storm; Loremaster’a, bir bütün olarak Eriador ülkesi için olası bir gelecek inşa etmeyi amaçlayan bir dizi anlatı unsuru içeriyor. Bunlara, pek çok baş döndürücü tehdidin, Loremaster karakterlerinin ve gündemlerinin tanımı da dahil.

Bölüm 3: Landmarks, ana ciltte sunulanın tarzında on iki ilgi alanı ekliyor. Bu konumlar hem Lord of the Rings’te hem de Hobbit’te bahsedilen ‘tarihi’ yerleri ve özellikle oyun için oluşturulmuş diğer yerleri tasvir ediyor.

The One Ring RPG – Ruins of the Lost Realm genişleme sürümünü buradan inceleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  FRPNET'ten Takipçilerine Yaş Günü Hediyesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.