Haberler

Tesis Ekibinden Fantastik Kurgu Severler İçin Harika Çekiliş!

tesis-banner

Tesis, İzmir’de, şirket hayatından iyice sıkılan bir hayal sahibinin, 2013 yılının başlarında arkadaşlarının ve sevdiklerinin destekleriyle kurduğu bir hobi atölyesi olarak doğdu. Oyunlardan, dizilerden, filmlerden esinlendikleri prop kılıçları, baltaları, büyülü asaları, kostümleri, hediyelik eşyaları ve daha bir çok sıradışı ürünü yapıp, insanların beğenilerine sundular.

İnternet popüler kültürünün espiri dolu ürünlerini üretip satışa sunmaları, insanların severek takip ettikleri oyun, dizi ve filmlerdeki temaları yansıtan ürünler yapmaları ve katıldıkları conventionlarda, adından çok söz ettiren orta çağ temalı dekorlarının yanında, kostümleriyle etkinliğe katılan ve bir kaza sonucu kostümünde yada aksesuarlarında hasar oluşmuş katılımcılar için ücretsiz tamir hizmeti veren stand açmalarıyla ismi duyulmaya başladı.

tesis-resim1

Satışlarından ve hizmetlerinden elde ettiği gelirle, atölyelerini ve imkanlarını geliştirdiler. Çevresindeki özverili arkadaşlarının ve sevdiklerinin de sayesinde, altından kalkması güç projelerde başarıya ulaştılar, Tesis’in ayakta kalmasını ve daha da gelişmesini sağladılar. 2015 yılında atölye araçlarının içine bilgisayar kontrollü makinalar da katarak üretimlerini, müşterileri için daha güzel, daha ucuz, ve daha hızlı şekilde teslim edebilmenin kapılarını açtılar.

tesis-resim2

İzmir Karşıyaka’daki yeni atölyelerine taşınmalarının, facebook sayfalarının 1000 beğeniyi geçmesinin ve Tesis’in sahibi M.T.Berk’in yeniden sakal bırakmasının kutlaması olarak kocaman bir çekiliş yapıyorlar! Çekilişte 25 adet talihliye 25 farklı hediye veriyorlar. Hediyeler arasında Skyrim’den Daedric Sword replikasından tutunda Thug Life/Deal With It gözlüğü, Cs-Go daki karambitlerin dekoratif replikalarından tutunda, Harry Potter’dan Çapulcu Haritası’na kadar bir sürü ürün var. Ayrıca kendi sayfalarında “gizli fırsat” başlığıyla çekilişe kadar küçük bilmeceler ve yarışmalar yapıp ek hediyeler dağıtıyorlar.

tesis-cekilis

4 Aralık 2015 20:30 ‘da yapacakları ve linkini o akşam sayfalarında yayınlayacakları internet canlı yayınında talihlileri izleyebileceğiz.

www.facebook.com/tesisizmir adresinden Tesis’in sayfasına girip yaptıklarını ürünlere gözatabilir, www.facebook.com/tesisizmir/posts/1039165166145672 adresinden ise çekiliş bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Harry Potter and the Cursed Child'dan İlk Görüntüler Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.