Anasayfa » Haberler » Televizyon Ekranlarında Cosplay Yarışması Başlıyor

Televizyon Ekranlarında Cosplay Yarışması Başlıyor

Cosplay yapabildiğinizi mi düşünüyorsunuz? Buna Syfy karar verecek. Televizyon ekranlarında bir cosplay yarışması başlıyor!

Kanal, Cosplay Melee isimli yarışma programlarında, 10.000 dolar ödülü için her hafta dünyanın önde gelen cosplayerlarını karşı karşıya getirmeyi planlıyor. Yvette Nicole Brown programın sunuculuğunu üstlenirken, 21 Mart Salı günü ilk yayınlarını yapacaklar.,

Melee görünüşte, Syfy’ın en çok sevilen programlarından Face Off formatını izliyor gibi görünüyor. Her bölümde, dünyaca ünlü dört cosplayer karşı karşıya gelerek, sadece karakter kostümü yapmayacak, aynı zamanda performansları ile orijinal karakterlere de hayat verecekler. Hollywood kostüm yaratıcısı Christian Beckman (Açlık Oyunları) ve ünlü cosplayer LeeAnna Vamp jüri koltuğunda zor anlar yaşayacaklar.

“Cosplay tutkudur, sanattır, mühendisliktir ve tüm bunları bir araya getirmektir,” sözleriyle Syfy yönetici yardımcısı Heather Olander röportajında cosplaye ne kadar önem verdiğini gösterdi. “Yaratıcı ve takipçi dünyalarının birleştiği noktada ortaya çıkan Cosplay Melee yarattıkları değişimlerle aklınızı başlından almaya geliyor.”

Cosplayin olduğu yerde fantastik görüntüler ve karakterler görmek de mümkün olacak.

İlginizi Çekebilir  Blackguards Ödüllü Yarışma