Haberler

Star Wars Dizisi de Oyunu da Gerçekleşebilir!

star-wars-banner

Disney’den harika haberler geldi. Hem Star Wars dizi projesi olan Star Wars: Underworld hem de sıradaki Star Wars oyunu olacak Star Wars: 1313 yakında bizlerle olabilir.

Yeni Star Wars filmine günler kalmışken Disney cephesinden gelen haberler devam ediyor. İki haber de gayet heyecan uyandırıcı olsa da dizi projesi çok daha önemli.

Coruscant’ın derinliklerinde geçmesi planlanan dizi gezegendeki suç örgütlerini ana konu olarak alacak gibi görünüyor.

star-wars-city

Star Wars gibi bir sınırları olmayan bir evrenin farklı yönlerini ve hikayelerini görmek her zaman heyecan uyandırıcı olmuştur. Filmlerde kalan eksiklerimizi kitaplar,oyunlar ve belki de en önemlisi olan çizgi romanlarla kapattık. Yine de yeni hikayeleri izlemek çok önemli. Dizi yapımları doğru şekilde projelendirilmez ise tehlikeli hale de gelebilir fakat Disney bu konuda dikkatli davranacaktır. Yapımcı Kathleen Kennedy hem Star Wars: Underworld‘ün hem de Star Wars: 1313‘ün yolda olduğunu doğruladı.

star-wars-1313-logo

Dizi hakkında heyecan verici bir kaç bilgi daha var. Bunlardan biri Han Solo ve Boba Fett‘in gençliğini izleme fırsatı bulabilecek olmamız. Bir diğeri ise Disney ve Netflix ortaklığı olma ihtimali.

Netflix son zamanlarda yaptığı harika işlerle kendini yeterince gösterdi. İlk olarak 7. filmi bekleyelim ve izleyelim.Sonra da Disney’in neler sunabileceğinden emin olursak tekrar heyecanlanmaya başlayabiliriz gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir  Disneyland'in Star Wars: Galaxy's Edge Bölümüne Bir De Dronela Bakalım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu