Sinema Haberleri

Zaman Çarkı Dizisi Daha Çıkmadan Film Haberleri Duyuruldu

Amazon’un çok ağırdan alarak yapımını sürdürdüğü Zaman Çarkı dizisini biz bekleye duralım, çok sağlam söylentilere göre serinin filminin de yapılacağı ayyuka çıktı. Hem de bir değil, üç tane!

The Hollywood Reporter’ın ortaya çıkardığı söylentiye göre X-Men: First Class, Thor, Terminator: The Sarah Connor Chronicles gibi ses getiren yapımların senaristi Zack Stentz ile olası Zaman Çarkı filmleri için görüşülüyordu. Ancak bu filmler 14 kitaplık epik serimizinden çok daha öncesini, Efsaneler Çağı’nı, Aes Sedailer’in ve Ejder’in en görkemli dönemini konu alacaktı. İlk filmin adı bile belliydi, Efsaneler Çağı. Şimdi bu haber söylenti olmaktan çıktı, gerçekten de bir Zaman Çarkı film üçlemesi geliyor!

XPRIZE Foundation Bio - Zack Stentz

Amazon Studios’un televizyon uyarlamasının aksine Efsaneler Çağı filminin kitap serisinden binlerce yıl öncesini anlatarak öncü görevi görmesi planlanıyor. Efsaneler Çağı, tüm evreni yerle yeksan eden Kırılış felaketinden öncesini anlattığı için daha çok teknoloji, daha çok sayıda ve daha güçlü Aes Sedailer (evrenin büyücüleri) göreceğiz anlamına geliyor.

İlgili Makaleler
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı wallpaper_4_20_10_by_majora58.png

Zack Stentz’in verdiği bir röportajda ise bu iş için ne kadar istekli olduğunu görebiliyoruz:

“Uzun yıllardır Robert Jordan’ın eserlerinin hayranıyım ve ilgimi en çok şey de Zaman Çarkı’nın kökeni ve arka plan hikâyeleri olmuştur. Ben de o dönemin konseptine hayat vereceğim için çok heyecanlıyım.”

Şimdilik filmlerle ilgili bildiklerimiz bu kadar. Yeni detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Zaman Çarkı Dizisinden İlk Uzun Fragman Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.