Sinema Haberleri

Yeni Interview with the Vampire Uyarlamasının İlk Lestat Adayı Jared Leto Mu?

jared-leto-banner

Projenin ilk olarak duyurulduğu 2014 yılından beri süren sessizliğin bu hafta başında bozulmasıyla birlikte, yeni Interview with the Vampire uyarlaması cephesinden gelen haberlerin ardı arkası kesilmiyor.

Senarist Josh Boone hafta başında Instagram hesabından uyarlamanın senaryosunun bittiğini duyurmasının ardından, yeni bombayı da Twitter hesabından patlattı.

Boone, Vampir Günlükleri denince akla gelen ilk karakter olan Lestat de Lioncourt için kendi adayını Twitter hesabı üzerinden açıkladı.

https://twitter.com/JoshBooneMovies/status/727980936093044738

Dün sizlerle yeni bir uyarlamanın yolda olduğu ve Josh Boone – Jill Killington ikilisinin kaleme aldığı senaryosunun tamamlandığı haberini paylaşmıştık. Boone’un Instagram hesabında paylaştığı resimde senaryo için Anne Rice‘ın iki farklı eserinin temel alındığı yazıyordu: Interview with the Vampire ve The Vampire Lestat. Bunun sebebini de Boone, bir takipçisine Twitter üzerinden verdiği cevapla açıklıyor.

https://twitter.com/JoshBooneMovies/status/728286243671318528?ref_src=twsrc%5Etfw

Yeni uyarlamanın asıl odağı Interview with the Vampire’da yaşanan olaylara Lestat’ın bakış açısı, yani The Vampire Lestat, olacak. Fakat ne yazık ki henüz Universal Stüdyoları’nın senaryoya yeşil ışık yakıp yakmadığını ya da oyuncu seçimleri sürecinin resmi olarak başlayıp başlamadığını bilmiyoruz. 2 yıllık bekleme sürecinin ardından her şeyin bir anda geliştiğini ve Universal’ın henüz bir vizyon tarihi duyurmadığını göz önünde bulundurursak, tetikte olmakta fayda var.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Anne Rice'ın Vampir Günlükleri Serisi Sinemaya Dönmeye Hazırlanıyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.