Sinema Haberleri

X-Men: Days of Future Past Filminden Çok Özel Görseller!

x-men-days-of-future-past-banner

X-Men: Days of Future Past filminin bu görselleri çok konuşulacak! Çünkü daha önce sadece isimlerinden bahsettiğimiz ancak resimlerini gösteremediğimiz karakterlerin hemen hepsinin fotoğrafları kapak olarak yayınlandı!

Empire dergisi, filmde göreceğimiz 25 X-Men karakterinin kapaklarını ve özel görselleri yayınladı. Bu kapaklarda daha önceki filmlerden gördüğümüz Wolverine, Storm, Professor Xaiver, Magneto, Iceman, Shadowcat, Colossus gibi karakterlerde varken, ilk kez bu filmde göreceğimiz diğer karakterlerinde kapakları mevcut.

Film daha çıkmadan 2014’ün çok konuşulanları arasına girdi bile. Sağlam bir oyuncu kadrosu ve gerçekten başarılı bir yönetmeni ile film hedeflerine ulaşacak gibi gözüküyor.

x-men-days-of-future-pastEvet, sık sık bahsi geçen ve oyuncuları yeni ortaya çıkan filmden bu yeni karakterlerinde dahil olduğu ve tüm karakterleri kapsayan 25 adet kapağı sizlere sunuyoruz. Sizler için yeni duyduğunuz ve önceki filmlerde görmediğiniz karakterleri kısaca yazdık;

Sentinel yani daha önceki haberlerimizde anlattığımız mutant avcı robotu,

Bishop, mutantların soykırıma uğradığı bir gelecekten gelen gizemli bir mutant,

Blink, uzayda ve zamanda yolculuk edebilmesini sağlayan geçitler açabilen bir mutant,

Sunspot, genç ama olgun, güneş enerjisini emip yayabilen bir mutant,

Warpath, Kızılderili ırkına mensup, az ama öz konuşan ve son derece savaş yanlısı bir mutant,

Bolivar Trask, GAME OF THRONES dizisinden de Küçük Şeytan olarak tanıdığımız cücemiz  . Kendisi mutant avcı robotları üreten ve dünyayı kaosa sürükleyecek olan karakterimizdir. Westeros dünyasında sorun çıkardığı yetmiyormuş gibi sanki…

Toad, ilk X-Men filminde dilini kurbağa gibi uzatan ve Storm’un yıldırımla kızarttığı yeşil derili mutantı hatırladınız mı? Evet bu o. Hangi zaman da hangi isimle ortaya çıkacak bilinmiyor tabii.

Quicksilver, süper hızlarda koşabilen bir mutant. Çizgi romanlarda Magneto’nun oğluydu. Filmde nasıl ve hangi kimlikle ortaya çıkacağı bilinmiyor.

William Stryker, kendisi Weapon X projesinin kurucusu ve yöneticidir. Wolverine’e adamantiyum iskeleti veren deneyden bahsediyoruz. İkinci filmde öldürüldüğünü çoğunuz hatırlar. Bu filmde ise geçmişteki genç halini göreceğiz.

Unutmadan hatırlatalım. Film, 23 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girecek. Filmle ilgili merak ettiğiniz hemen her şeyi eski haberlerimizden okuyabilirsiniz.

İşte o görseller!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.