Sinema Haberleri

World War Z 2 Geliyor ve Yönetmeni Hazır!

World War Z

Bu seneki zombi filmi açığımızı kapayan Dünya Savaşı Z (World War Z), iyisiyle kötüsüyle geçti gitti. Pardon, geçip gidemedi zira ikincisi çekilecek.

Her ne kadar film bir kitap uyarlaması olsa ve kitabın devamı bulunmasa da aç gözlü Hollywood ve bir numaralı temsilcisi Brad Pitt, hiçbir şeyi tadında bırakmayarak en erken ben diyeyim 2016, siz deyin 2017’nin ortalarında ikinci filmi sinemalara sürmenin peşinde. Eh haklı tabii, maliyetini çıkardığı sürece hep bir devam filmi yapmak zorundalar. 1 dolar fazla kazansınlar, anında devamı gelsin. Devamı olmadı mı, filmin öncesinin filmini yapsınlar. Seçenek çok, yeter ki saçmalasınlar.

World War Z - zombiesZaten filmin son aşamasında senaryo sıkıntıları bir taraftan, diğer taraftan yapımcı ve başrol oyuncusu Brad Pitt’in yönetmen Marc Forster’la muhabbeti kesip kağıtlara yazarak anlaşmaları diğer taraftan, Dünya Savaşı Z’nin bitip vizyona girmesi bile mucize. Şimdi devam filmi için bulunan yönetmen ise Juan Antonio Bayona. Bayona hakkında enteresan bilgi, Guillermo Del Toro’nun yapımcılığını yapacağı Hater isimli bir filmde de yönetmen olması gerekiyormuş fakat film ortada yok, haberler ise 5 yıl öncesine ait.

Yetimhane’yi (The Orphanage) izleyen varsa, Bayona’nın ilk filminin bu olduğunu bilmek belki daha iyi bir referanstır. Son çektiği film ise Ewan McGregor’un başrolünde yer aldığı, 2004’teki Endonezya Tsunamisi’ni konu alıyor.

Şu haliyle bakınca yine işler sarpa saracak gibi görünüyor fakat Brad Pitt’in kendi bilir. Bize düşen izlemek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.