Sinema Haberleri

Wesley Snipes, İki Yeni Blade Filmi Üzerinde Çalıştıklarını Açıkladı

Wesley Snipes, beyaz perdede bir kez daha Blade rolünü üstelenebileceğinin sinyalini verdi. İlk Blade filminin çıkışının 20. yıl dönümünü kutlamak amacı ile internet dergisi VICE’ın, iki filmde de baş rolü üstlenmiş Wesley Snipes ile yaptığı röportajda oyuncu, bir kez daha Blade olarak izleyicinin karşısına çıkabileceğini söyledi.

Wesley Snipes, bu sevindirici durumdan şu sözlerle bahsetti:

Şu sıralar pek çok konuşma ve görüşme yapılıyor. O dünya bir kez daha ilgi çektiği için gerçekten şanslıyız. Bu dünyaya mükemmel şekilde uyacak iki proje geliştirdik ve insanlar onları gördüklerinde, sanıyorum ki tek sorunları hangisini daha çok sevdiklerine karar vermek olacak.

Marvel Sinematik Evreni’nin şuan içinde olduğu konumu düşününce vamprileri içine yerleştirmek zor olsa da Snipes, tam iki yıldır Marvel Stüdyoları yapımcıları ile projeler üzerinde çalışmakta olduklarını da belirtiyor.

Tüm yapımcılar ve benim ekibim, iki yıldır bunun üzerine konuşuyoruz. Herkes bu konuda oldukça heyecanlı, herkes hemfikir. Fakat onların ayakta tutmaları gereken bir işleri var ve sanırım, işe koyulmadan önce bazı şeyleri de halletmeleri gerekiyor.

Ayrıca Snipes, Blade Üçlemesi’nde izlediğimizden çok daha karanlık ve korkunç bir Blade vaadediyor. Bunun yanında teknolojinin yıllar içerisinde kat ettiği yollardan da elbette ki faydalanacaklarını belirtiyor.

O zaman yaptıklarımız, şimdi yapabileceklerimize kıyasla çocuk oyuncağı.

Şu an için hiçbir proje kesin değil ve Marvel tarafından resmi bir açıklama da yok fakat Blade’in, Marvel Sinematik Evreni’ne alıştığımızın dışında bir renk katacağı şüphesiz. Sinematik Evren’in yeni bir faza geçişiyle, yeni kahramanların beyaz perdede boy göstermeleri ve yeni Blade filmleri ile buluşma ihtimalimiz de o kadar düşük değil. Wesley Snipes’ın, VICE ile yaptığı röportajın tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.