Sinema Haberleri

Tom Hardy, Star Wars Episode VIII’de Yer Mi Alacak?

tom-hardy-banner

J.J. Abrams’ın Star Wars: The Force Awakens‘ta çeşitli küçük rollere sinema dünyasından hepimizin tanıdığı yüzleri ve ünlü arkadaşlarını yerleştirerek hem kendini hem de seyirciyi ne kadar eğlendirdiğini hepimiz biliyoruz.

Görünüşe göre bu, Abrams’a has bir eğlence anlayışı değilmiş ve yönetmen Rian Johnson da Star Wars: Episode VIII ile bu geleneği sürdürmeyi planlıyor.

Britanya kraliyet ailesinin iki prensi Harry ve William’ın Episode VIII’de yer alacağına dair dedikodular bir süredir etrafta dolaşıyordu. Şimdi de, Making Star Wars’un haberine göre, Bane ve Mad Max rolleriyle çoktan gönüllerde taht kurmuş olan Tom Hardy‘nin de Episode VIII’in kadrosunda küçük bir yeri olacak. Tabii ki bu haber şimdilik sadece bir dedikodu niteliğinde fakat Hardy’nin ufacık bir rolle de olsa Star Wars evrenine katılması fikri kulağa oldukça eğlenceli geliyor!

tom-hardy

Yazımızın bundan sonraki bölümü bir hayli SPOILER içeriyor, uyarmadı demeyin!

Dedikodunun detaylarına göre ise Hardy, tıpkı Daniel Craig gibi bir First Order Stormtrooper’ını canlandıracak. Söylentilere göre Finn’i, yani FN-2187’yi, bir görev esnasında yakalayan Hardy, Finn’e arkadan sessizce yaklaşır ve omzuna dokunur. Yakalandığını düşünen ve öleceğinden emin olan Finn, bir sürprizle karşılaşır: Hardy’nin Stormtrooper’ı, Finn’i talim zamanlarından tanır, FN-2187’yi yeni rütbesinden dolayı, ki bu yeni rütbe First Order casusluğudur, tebrik eder. Ardından, olaylardan bihaber Stormtrooper’ımız Finn’in yanından ayrılır.

FN-2187’nin First Order’a olan ihanetini bilen tüm Stormtrooper’ların Starkiller Base’de öldüğünü varsayarak, Hardy’nin canlandıracağı Stormtrooper’ın Finn ile ilgili son gelişmelerden haberinin olmaması mantıklı olabilir.

first-order-stormtrooper

Peki, bunların hepsi doğru mu? Making Star Wars, film dedikodularını takip etmekte ve sonradan resmi olarak doğrulanan bilgileri Star Wars hayranlarına ulaştırmak konusunda bugüne kadar oldukça başarılı bir siteydi. Sitenin başarısını bir kez daha ispatlayıp ispatlamayacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Dokuz Star Wars Filmi Daha Geliyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.