Sinema Haberleri

Todd McFarlane, Spawn Senaryosunda Düzeltmeye Gideceklerini Söyledi

Todd McFarlane yapımı yılan hikayesine dönen Spawn hakkında sessizliğini bozdu. Blumhouse Pictures ile anlaşıp iki de oyuncuyu projesine dahil eden, hatta “gerekirse Kickstarter’a giderim” dediği finans krizini aşan McFarlane, sadece senaryosunu düzenletme işinin kaldığını söyledi.

BeTerrific‘e konuşan Todd McFarlane, “Şu anda senaryomuz başka bir yazar-yönetmen tarafından düzenleniyor. Birkaç haftaya işinin biteceğini düşünüyoruz ve bir kere daha üzerinden geçip Hollywood’a gideceğiz. Şunu söyleyebilirim ki; yanımda film için para verecek kişiler var. Bu filmi yapmak için bana yardım edecek insanlar da var. Soru şu: Hollywood’a gidecek miyiz, anlaşabilecek miyiz, filmi yapıp geri dönebilecek miyiz? Ya da ben parayı alıp, filmi yaptıktan sonra mı Hollywood’a gideceğim? Öyle ya da böyle bu film gelecek. Bu bir “Eğer” değil, “ne zaman” durumu. Sadece projeye bir stüdyoyu dahil etmenin daha iyi olacağını düşünüyorum” dedi.

Karanlık ve Çirkin bir Spawn Filmi

Jamie Foxx‘un “Spawn”, Jeremy Renner‘ın ise “Dedektif Twitch” rolüyle kadroya katıldığı duyurulan Spawn‘ın biraz daha yolu var gibi görünüyor. McFarlane, “yetişkinlere yönelik, korkutucu, ve oldukça karanlık” olacağını açıkladığı Spawn‘ı hangi stüdyo ile yapacak ve ne zaman izleyicilere ulaştıracak, bekleyip göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Öte Diyarlar #8 - Black Spot

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.