Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Karanlık ve Çirkin bir Spawn Filmi

Karanlık ve Çirkin bir Spawn Filmi

27 yıl önce Spawn’ı yaratan Todd McFarlane, Nerdist adlı internet sitesine verdiği röportajda bu yıl vizyona girmesi planlanan filmin; 2 saatlik, keyif vermeyen, eğlenceli diyalogları olmayan, karanlık ve çirkin olacağını anlattı.

Röportajında defalarca değindiği için belli ki aklına koymuş, seyircileri yeni Spawn filmiyle korkutmak istiyor. Hatta daha önce açıkladığı üzere Spawn karakterini özellikle gölgeler içerisinde dolanıp konuşmayan bir karater olarak betimleyeceğini söylemişti. Bu röportajda da daha önce hiç bir yönetmenin değinmediği derin ciddiyette, karanlık, neredeyse rahatsızlık verici düzeyde ve yetişkinlere yönelik bir süperkahraman karakterini işleyeceğini belirtiyor.

Yeni Spawn Tek Bir Kelime Bile Etmeyecek

Devamında ise filminin seyircilere garip geleceğini, çünkü izleyicilerin çoğunun Avengers türü süper kahraman filmlerine alıştığını söylüyor. Fakat buna rağmen yeni gelecek Spawn filminin beğenileceğini çünkü bu tarz bir akıma karşı adeta bir açlık bulunduğunu düşündüğünü dile getiriyor.

Spawn: The Recall – Muhteşem Bir Spawn Fan Filmi

Todd McFarlane, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında Spawn karakterinin Jamie Foxx tarafından canlandırılacağı açıklanan filmde hem senaryoyu yazıp hem de filmin yönetmenliğini üstlenecek.

İlginizi Çekebilir  LEGO Filmi Bugün Vizyona Girdi
Spawn Karakterini Jamie Foxx Canlandıracak

Yeni filmi sabırsızlıkla bekleyip önceki filmi defalarca izlemesine rağmen hala heyecanı dinmeyenler için 8 dakikalık minik çaremize buradan ulaşabilirsiniz.