AYBABTUSinema Haberleri

The Crow Yeniden Çekimi Resmi Olarak İptal Edildi

Yıllardır gündemde olan ve yıllardır ön hazır aşaması ile boğuşup bir dizi sorunla cebelleşen, Ekim 2019’da vizyona gireceği açıklanan yeni The Crow uyarlaması, Sony Pictures tarafından resmen iptal edildi. The Nun ile tanıdığımız Corin Hardy yönetmen koltuğuna oturacak, intikam için ölümden dönen Eric Draven rolünü ise Jason Momoa üstlenecekti. Ne var ki ikili, Haziran ayında ani bir açıklama ile projeden ayrıldıklarını açıklamıştı.

Elinde bir kez daha koca bir sıfırla kalan Sony, projeyi hareketlendirmek için yaklaşık 2 ay daha çabalasa da en sonunda yeni The Crow uyarlamasını kesin olarak rafa kaldırdıklarını açıkladı.

► “The Crow” Filmi İki Şok Ayrılıkla Yere Çakıldı!

Proje rafa kaldırılmış olsa da kadın bir oyuncunun baş rolü üstlendiği bir The Crow filmi, gerilerde bir yerde hala Sony’nin gündeminde. Orijinal uyarlamanın yönetmeni Alex Proyas ise yeni bir The Crow filmine hala sıcak bakmıyor; yeni bir uyarlamanın, film çekimleri esnasında trajik bir kaza sonucu hayatını kaybeden Brandon Lee’nin hatırasını lekeleyeceğini dile getiriyor.

Yeni bir The Crow filminin çekileceği haberi gündeme geldiğinden beri hem çizgi romanların hem de filmin hayranı olan pek çok kişi, fikre karşıydı. Kült filmin sevenleri, Proyas ile aynı endişeyi dile getiriyor ve hiçbir uyarlamanın, esas filmin değerine ulaşamayacağını dile getiriyordu. Hatta öyle ki Sony’nin iptal kararı, büyük bir ölçüde memnuniyet ve sevinç ile karşılanmış durumda zira çoğu için kötü, sönük ve maddi kaygılar ile yapılmış yeni bir filmin, hatıralarını lekelemesi ihtimali de ortadan kalkmış oldu. Ne demiş Eric Draven; “It can’t rain all the time.”

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Spielberg'ün Amcasını Canlandıracak Aktör Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.