Sinema Haberleri

Taika Waititi, Natalie Portman’a Star Wars’ta Rol Teklif Etti

Thor: Love and Thunder filminde Natalie Portman ile birlikte çalışmaktan çok keyif alan Taika Waititi, Portman’ın Padmé olduğunu unutarak ona kendi Star Wars filminde rol teklif etti.

Waititi, Thor: Love and Thunder’ın tanıtımları devam ederken röportajlarında Star Wars projesi hakkındaki sorulara da cevap veriyor. Yönetmen bu röportajlarından birinde Natalie Portman ile yaşadığı komik bir anıyı paylaştı.

Taika Waititi, Natalie Portman ile birlikte çalışmaktan çok keyif almış. Bu yüzden de ona hemen sıradaki projesinde rol teklif etmek istemiş.

Bildiğiniz gibi Waititi’nin bir sonraki projesi bir Star Wars filmi. Ve Star Wars’a dahil olmak çoğu oyuncunun en büyük hayalleri arasında yer alır. Dolayısıyla Waititi konuya “Hiç bir Star Wars filminde rol almak istediğin oldu mu?” diye girmeyi seçmiş. Konuştuğu kişinin Anakin’in biricik sevgilisi Padmé olduğunu da tamamen unutmuş.

Natalie bana “şimdi ne yapacaksın?” diye sordu. Ben de ona bir Star Wars filmi üzerinde çalışmaya çalıştığımı söyledim. Ardından da “Hiç bir Star Wars filminde rol almak istediğin oldu mu?” diye sordum. O da “Star Wars filmlerinde rol aldım” dedi. Onları tamamen unutmuştum… [Kahkahalar]Taika Waititi

Yönetmen kısa süre önce kendi film projesinden bahsederken yeni karakterlerin hikayesini anlatacağını vurgulamıştı. Yani ne Padmé ne de Chewbacca’nın ninesi filmde yer almayacak. Dolayısıyla Portman’a bu soruyu sorarak birden fazla potu aynı anda kırmış oldu.

Bu arada Taika Waititi’nin yönettiği yeni Thor filmi de ülkemizde cuma günü vizyona girdi. Filmin ilk yorumları pek de parlak değil. Hatta kimisi, filmi en kötü MCU filmi olarak etiketledi bile. Zaten Waititi, röportajlarından birinde Thor: Ragnarok gibi beğenilen bir filmin ardından Love and Thunder’ı yapmanın onu zorladığını söylemişti. Ancak yine de filme gelen ilk yorumlar çok acımasız olmuş olabilir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.