Sinema Haberleri

Spawn Animasyon Filmi Olacak Mı?

Todd McFarlane’in birkaç yıldan beri devam eden Spawn’ı farklı platformlara taşıma çalışması sonunda meyvelerini vermeye başladı gibi.

90lar’ın başında ortaya çıkan ve çizgi roman dünyasında farklı bir ekol yaratan Spawn, sinema perdesinde aradığını bulamamıştı. Ara sıra geriye bakıp filmle alakalı bir şeyler izlesem de kararım pek değişmiyor. Gün geçtikçe film daha da kötü gözüküyor.

McFarlane, bir süredir Spawn için çeşitli projeler hazırlıyor. Önce filmi çekilecek denildi. Sonra filmde Spawn odak noktası olmayacak dendi. Sonra filmde Jamie Foxx ve Jeremy Renner oynayacak dendi. Ancak çekimler salgın yüzünden ertelendi. Birkaç ay öncesinde Spawn için iki çizgi film hazırlandığı ortaya çıktı. Biri gençler, biri de yetişkinlere yönelik olması planlandı. Fakat bunlardan hiçbiri bir türlü gerçekliğe kavuşamadı.

Spawn, Guinness Rekorlar Kitabı’na Girdi

Comic Book websitesinde çıkan yeni bir habere göre McFarlane, 90 dakikalık bir Spawn animasyon filmini çoktan hazırlamış. Siteye verdiği röportajda, uzun süredir bunun için çalıştığını ve animasyonunun her detayını hazırladığını dile getirdi. Sadece animasyonu yapacak birilerini arıyormuş. Birçok noktadaki seslendirmeleri bile hazırmış. Tabii bunun için arayışını sürdürmesi gerekiyor.

McFarlane’in isteğine göre animasyon filminin cell-shade grafiklere sahip olması gerekiyor. Yani Telltale Games oyunları ya da Borderlands serisindeki gibi bir görünüme sahip olması planlanıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Mark Hamill, Hit Girl'ün Maceralarını Yazabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.