Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Hawkeye, Jamie Foxx’lu Spawn Filmine Dahil Oldu

Hawkeye, Jamie Foxx’lu Spawn Filmine Dahil Oldu

Avengers: Infinity War filminin tanıtımlarında yer almadığı için uzun süre gündemden düşmeyen “Hawkeye” Jeremy Renner, Spawn‘da karşımıza çıkacak.

Marvel Sinematik Evreni’ndeki “Hawkeye” rolüyle adeta bütünleşen ünlü oyuncu Jeremy Renner, bu kez yine bir çizgi roman karakterinin dünyasına girerek, Oscarlı oyuncu Jamie Foxx‘un başrolde yer alacağı “Spawn” filmi kadrosuna katıldı.

Filmde Twitch Williams rolüne bürünecek olan Renner, yozlaşmış polislerle çevrili olduğunu fark edip Spawn ile birlikte çalışmaya başlayacak. Çizgi roman serisinin yaratıcısı Todd McFarlane‘in filmin yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını üstlendiği film Blumhouse tarafından çekilecek.

Spawn Karakterini Jamie Foxx Canlandıracak

1992 yılında Image Comics‘te çizgi roman severlerle buluşan ikonik karakter Spawn’ın hikayesi ise şöyle: Ekibi tarafından ihanete uğrayan ve ölüme terk edilen CIA mensubu Al Simmons, cehennemde uyanır ve kendisine ölümlü dünyaya dönmek için bir şans teklif edilir. Tabii ki yeniden ihanete uğramak için… Ve ruhu Hellspawn savaşçının içine konur ve artık bir anti-kahramandır.

İlginizi Çekebilir  Pennywise Geri Döndü! İşte IT: Chapter 2'den Gelen İlk Görüntüler