Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Spawn Filminin Çekimleri Mayıs Ayında Başlıyor!

Spawn Filminin Çekimleri Mayıs Ayında Başlıyor!

Todd McFarlane’nin karanlık diyarlardan gelen anti kahramanı Spawn’ın yeniden çekilmesine birkaç aydan daha az bir süre kaldı. McFarlane’nin yapımcılığını üstlendiği Spawn filmi hakkında yeni söylentiler de var!

McFarlane, bundan yaklaşık bir ay kadar önce Spawn filmi hakkındaki ilk resmi açıklamalardan birinde bulunmuştu. Ona göre Spawn’ın Jaws-vari bir yaratık olması gerekiyor. Senaryonun istediği gibi şekillenmesi için Spawn’ın hiç konuşmayan ve karanlıklar içerisine gizlenmiş, kötü bir karakter olarak tasvir edilmesi gerektiğini savunuyor. Peki hikayenin merkezinde kim olacak?

Mayıs ayında çekimlerine başlanması beklenen Spawn için birçok ünlü isimle görüşülüyormuş. Söylentilere göre Spawn rolü için Jamie Foxx’a teklif götürülmüş. Hikayenin merkezinde ise Spawn’ın dünyamızda açtığı yaraları araştırmakla yükümlü dedektif Twitch bulunacakmış. Bu rol için Leonardo DiCaprio ismi düşünülüyormuş.

Bugüne kadar Marvel ve DC tarafından DiCaprio’ya onlarca süper kahraman filmi teklifi götürüldüğü düşünülüyor. Oscar ödüllü ünlü aktörün, herhangi bir süper kahraman filminde rol almak istemediği biliniyor. Belki de Todd McFarlane’nin yenilikçi yaklaşımı DiCaprio’nun ilgisini çekebilir. Öte yandan filmin 10 milyon dolarlık bütçesi oyunculara mı harcanacak yoksa yapım sürecine mi, orası tam bir muamma haline geldi.

İlginizi Çekebilir  74. Altın Küre Ödülleri'nin Kazananları Açıklandı