Sinema Haberleri

Sony Beklenmedik Bir Anda Venom Filmini Duyurdu

Evet, Sony hiç beklenmedik bir anda Venom filminin 5 Ekim 2018 tarihinde beyazperdede yayınlanacağını duyurdu ve filmin yönetmeni de muhtemelen Alex Kurtzman olacak!

ERC Box Office tarafından yayınlanan bu haber, uzun zamandır sadece dedikodu olduğunu düşündüğümüz Venom filminin yayın tarihini açıkladığında oldukça şaşırdık.

Sony’nin uzun yıllardır bir Venom filmi çekmek istediğini biliyorduk.  Sony, Sam Raimi’nin Spider-Man 3 filmine zorla sokulan Venom karakterini, kendi başına detaylı bir filmde canlandırmak için uzun zamandır çalışıyordu. En son olarak Dante Harper’ın bir senaryo üzerinde çalıştığı dedikodusunu almıştık.

Ancak bu kadar da değil, aldığımız dedikodulara göre filmde ilk Venom’un hikâyesinin anlatılmama ihtimali var. Takip edenlerin bildiği üzere Venom karakterini yaratan dünya dışı simbiyot, bugüne kadar pek çok insanla birleşti. İlk olarak Eddie Brock ile birleşmiş ve en son Flash Thompson karakteriyle birleşmişti. Filmde Spider-Man karakterinin büyük ihtimalle olmayacağını bildiğimiz için şimdilik senaryo üzerinde yalnızca spekülasyonda bulunabiliyoruz.

Yine de Sony’nin bir anda, çoğu kişinin haberi dahi olmadığı bu filmin tam yayın tarihini açıklaması oldukça şaşırtıcı oldu. Sony ile iletişime geçen i09-gizmodo ekibi, tarihin doğru olduğunun da teyidini aldı.

Filmle ilgili yeni bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  LeBron Jamesli Yeni Space Jam'den İlk Görüntü Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.