Sinema Haberleri

Sir Michael Caine Emekli Olmuyor, Sadece Yaşlandı

Ünlü aktör BBC’ye verdiği röportajda Best Sellers filminin muhtemelen onun son filmi olacağını söylüyor. Ancak Caine’in temsilcisi aktörün sözlerinin medyada çarpıtıldığını, bundan sonra film yapmayacağını söylemediğini vurguladı.

Sir Michael Caine‘in emekli olacağı söylentisi hem sosyal medyada hem de medyada yankı buldu. NTV bile aktörün sözlerini yanlış çevirerek emekliliğe ayrıldığı haberini verdi. Ancak Michael Caine bundan sonra film yapmayacağını söylememişti. Söylentilerin çıkmasına sebep olan röportajı şu şekilde:

YouTube player

Ünlü aktör Best Sellers filmine kadar daha önce hiç alkolik bir karakter oynamamış olduğunu söylüyor. Ardından da “bunun son rolüm olması komik” diye ekliyor. 2 yıldır hiçbir rol teklifi almadığını, omurgasına bağlı bir problemden ötürü yürümekte zorlandığını da açıklıyor. Bu süreçte birden çok kitap yazdığını ve bu kitapların başarılı olduklarından bahsediyor. Dolayısıyla artık kendisini bir aktör olarak değil yazar olarak görüyormuş. Bundan da çok memnunmuş. Zira aktör olarak sabah 6.30’da kalkıp çekimlere gitmesi gerekiyormuş. Fakat yazarlık için yatağından çıkması dahi gerekmiyormuş.

Caine’in bu açıklamalarından sonra spiker Best Sellers’ın son filmi olup olmayacağını soruyor.

Sanıyorum ki öyle. Evet. Aslında son 2 yılda hiç teklif almadım. Çünkü kimse benim yapmayı istediğim tarzda bir film yapmıyor. Ayrıca biliyorsunuz artık 88 yaşındayım. Yani 88 yaşındaki bir adamın ön planda olduğu senaryoların sayısı da öyle çok değil…

Michael Caine

Yani aktör aslında sağlığı ve yaşı sebebiyle kendisine uygun bir teklif bulmakta zorlandığını söylüyor. Beğeneceği ve yapabileceği bir senaryo ile gelen birini kapısından döndürmeyecektir. “Emekliyim bundan sonra, daha da filmde oynamam” şekilde kariyerine son verdiğini de açıklamıyor. Aktörün temsilcisi de Caine’in sözlerinin çarpıtıldığını ve emeklilik konuşmasının abartıldığını vurguluyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Ghostbusters Özel Gösterimine Bilet Kazanma Şansı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.