Sinema Haberleri

Sinemada X-Men ve Spider-Man İşbirliği

wolverine-spider-man-banner

Şu sıralar internette çok büyük bir haber dolaşıyor. Söylentilere göre bugün Amerika’da vizyona girecek olan the Amazing Spider-Man 2 filmi ile 25 Mayıs’ta vizyona girecek olan X-Men: Days of Future Past filmlerinin son sahnelerinde, yani film bittikten sonra kimsenin salondan çıkmayıp görmek için beklediği o ek sahnelerde birbirlerine göndermeler yapılacak!

Tabii ki büyük bir heyecan patlaması yaşandı. Olası bir X-Men – Spider-Man karışımı filmi elbette bu heyecanın temelinde yatıyor. Bu haberi sizlere verin kişi olduğumuz için üzgünüz lakin öyle bir şey gerçekleşmeyecek.

wolverine-spidermanBugün çıkacak olan the Amazing Spider-Man 2 filminin son sahnesinde X-Men Days of Future Past filmiyle ilgili bir sahne gösterilecek. Peki neden böyle bir şey yapılıyor?

Cevabı tamamen ticari aslında. Spider-Man filmlerinin hak sahibi Sony. X-Men’in devam filmleri ise 20th Century Fox’ta. Spider-Man filminin yönetmeni Marc Webb, aynı zamanda Fox şirketiyle de 500 Days After Summer filmi için anlaşmış bulunuyor. Fox ise Marc Webb’e bir şartla Spider-Man filmini yönetmesi için Sony ile çalışmasına izin veriyor: O da filmin sonunda, kendi yaptıkları X-Men Days of Future Past filmine göndermek yapmak!

Görüyorsunuz, Marc epey arada kaldı. İki şirketinde gönlünü hoş tutmak adına, the Amazing Spider-Man 2 filminin sonunda kısa bir X-Men Days of Future Past sahnesini göreceğiz.

Bu sahnede ise Jennifer Lawrence’ın canlandırdığı Mystique karakterini, yanında Toad ve Havok ile birlikte William Stryker’ın adamlarıyla savaşırken göreceğiz.

Yani boşuna sevinmeyin. Wolverine ve Spider-Man ikilisini uzun bir süre daha beyazperdede göremeyeceksiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Star Wars Episode VIII'in Çekimleri Başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.