Sinema Haberleri

Scarlett Johansson, Black Widow ile Marvel’a Veda Ediyor

2010 yılından beri Natasha Romanoff‘u canlandıran Scarlett Johansson, Black Widow filminin Marvel Evreni’ndeki son rolü olacağını söyledi.

Scarlett Johansson, Black Widow’dan sonra Marvel Sinematik Evreni‘ne dönmeyi planlamıyor. On yıldan fazla bir süredir Marvel Studios’taki çalışmalarından sonra, Natasha Romanoff’un ilk solo rolü ilk olarak 2019’da San Diego Comic Con’da duyuruldu. Pandemi nedeniyle çekimlere ara verildi, sürekli gecikmeler yaşandı ancak Black Widow, bugün itibarıyla izleyici karşısına çıkıyor.

İlk duyurulmasından bu yana, Avengers: Endgame‘de ruh taşını elde etmek için kendini feda ettiği düşünülürse, Black Widow‘un baş karakter olarak Scarlett Johansson’ın vedası olacağı uzun zamandır düşünülüyordu. Black Widow, Captain America: Civil War’dan sonra ve Avengers: Infinity War’dan önce, Nat’ın Sokovia Anlaşmalarını ihlal ettiği için hâlâ kaçak olduğu bir zamana izleyiciyi götürüyor. Johansson’ın Marvel Sinematik Evreni’ndeki geleceği konusunda ayrılık iddialı devam ederken, Black Widow yıldızı şimdi duruşunu yineliyor.

Scarlett Johansson, Variety ile yaptığı bir röportajda, Black Widow filminin Natasha Romanoff’un son kez seyirci karşısına çıkışı olup olmaacağını ele aldı:

Asla işim bitmiş gibi hissetmiyorum. Hala 10 yıl önce çektiğim filmlerden replikleri deneyebileceğim yeni yollar düşünüyorum. Marvel’daki son on yılda tamamladığım işten gerçekten çok mutluyum. İnanılmaz derecede gurur duyduğum bir filmle yüksek not alıyormuşum gibi hissediyorum. Natasha ile çalışmam tamamlanmış gibi hissediyorum. Karakterin birçok yönünü keşfettim ve en iyi arkadaşları için hayatını feda etme kararının aktif ve kararlılıkla yaptığı bir seçim olduğunu hissediyorum.

Johansson’ın cevabı, gelecekteki rollerin olasılığını kesin olarak dışlamıyor ancak bunun, son kez bu rolü canlandırmış olmaktan da memnun görünüyor.

Infinity War, Endgame ve Black Widow filmleriyle karakterine veda eden Johansson, kostümünü gururla asabilecek. Johansson yakın zamanda Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönecek gibi görünmese de Black Widow filminin bir diğer oyuncusu Florence Pugh, muhtemelen Yelena Belova olarak karşımıza yeni yapımlarda da çıkacak.

Marvel ve Disney’in işleri belli olmaz. İleride neler olacağını birlikte göreceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Ridley Scott, Yapay Zeka Üzerine Film Çekmek İstiyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.