Sinema Haberleri

Ortalık Game of Thrones Filmi Söylentileriyle Çalkalanıyor!

george-rr-martin-banner

Son bir senedir, dizinin izleyicileri arasında muhtemel bir Game of Thrones filmi söylentileri dolaşmakta. Daha önceki demeçlerinde George R.R. Martin film konusunun gündeme geldiğinden bahsetmiş fakat söylentilerle ilgili bir yorum yapmamıştı. Fakat Daily Star’ın haberine göre, yazar Game of Thrones filminin yolda olduğunu nihayet doğruladı, hatta birkaç detayı bile paylaştı.

Ne yazık ki yazar bitirmesi gereken diğer projeler nedeniyle filmin yazar kadrosunda yer alamayacak. Martin’in bu konudaki açıklaması şöyle: “Bir film olacak fakat ben yer almayacağım. Bu, HBO’nun, D.B.’nin [Weiss] ve David’in ilgileneceği bir konu. Bitirmem gereken iki kitabım ve halletmem gereken birçok işim var.”

Kendimizi, yazarın en azından yeni kitaplara odaklandığını düşünerek teselli edebiliriz. Martin filmde geçmişe dönüş sahneleri olacağından ve filmin, kitapta dizinin ele almadığı bölümlere odaklanacağından bahsediyor; “Serinin çeşitli zaman aralıklarını ön plana çıkarmak üzerinde yoğunlaşıyorlar. Yani bir yan senaryo da diyebiliriz. Bu, ekranlarda ölümünü izlediğiniz karakterlerin geri dönüşü anlamına da gelebilir.”

game_of_thrones_21

Hâlâ yasını tuttuğumuz karakterleri bir kez daha izleme şansını yakalamak gerçekten hoş olabilir. Ama akıllarda birçok soru oluşmuyor da değil. Filmde de dizideki oyuncular mı yer alacak? Tam olarak hangi zaman aralığını izleyeceğiz? Bu ve birçok sorunun cevabını HBO projeyi ilerlettikçe alacağız.

Bazı kaynaklara göre ise George R.R. Martin, bu söylentiler üzerine filmin gerçekliğini reddettmiş. Film hiçbir zaman olmayacak demiş. Haberi ilk çıkaran sitenin ise yalan haberlerle bilinen Daily Star olduğu iddia edildi. George R.R. Martin, kendi sitesinde ise bir kendisine yöneltilen; “Robert’ın İsyanı’nın anlatılacağı bir filmin geleceğini söylediğiniz röportaj yalan mı?” sorusuna, “Evet, kesinlikle yalan. Şu anda kimse bir film üzerine çalışmıyor. Eğer bir film olacak olsaydı, bu Robert’ın İsyanı olmazdı,” dedi.

game-of-thrones-movie-martin

Robert’ın İsyanı hakkında olacağı yalan olabilir ama belki başka bir şey görebiliriz. Kapı aralık bırakılmış sanki.

Kesin bir açıklama gelene kadar tüm bu bilgilere birer dedikodu gözüyle bakmak en iyisi.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Suicide Squad Ekibi Toplandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.