Sinema Haberleri

Marvel’ın 4. Evre Filminin Çekimleri Önümüzdeki Yıl Başlıyor

Marvel Stüdyoları, henüz duyurulmayan bir 4. evre filminin çekimlerine önümüzdeki yıl İngiltere’de başlayacak.

Marvel Stüdyoları’nın şimdiden 4. evre filmlerinin planlamasını yaptığını biliyoruz. Henüz projelendirilmiş filmlerin neler olduğu konusundaki bilgi kırıntıları sürekli farklı söylentilere dönüşse de, çoğu zaman da yapılan spekülasyonlar arasından doğru olanı bulmakta zorlanıyoruz.

Şimdiye kadar Marvel Sinematik Evreni‘nin 4. evresindeki filmler arasında kesinleşenler; Spider-Man: Far From Home ve Guardians of Galaxy 3 filmleri oldu. Geeks World Wide; Marvel Stüdyoları’nın daha duyurusu yapılmayan bir filmin çekimlerine önümüzdeki yıl İngiltere’de başlayacağını iddia etti. Haziran 2019’da çekimlerine başlanması şimdiden planlanan yeni filmle ilgili üç olasılık öne çıkıyor: The Eternals, Black Widow ve Doctor Strange 2.

► Marvel Yapımları Hangi Sırayla İzlenmeli?

Üç film arasında en çok Doctor Strange 2 ön plana çıkıyor. The Mirror’da yer alan bir haberde yer alan bilgiler; Benedict Cumberbatch’in başarılı performansı ile dikkat çektiği Doctor Strange filminin devamının önümüzdeki yıl çekimlerine başlanacağı yönünde…

Söz konusu filmin Black Widow olma olasılığı da yüksek. Bilindiği gibi; Cate Shortlend’in yönetmenliğini üstlendiği Black Widow filminde Scarlett Johansson, Natasha Romanova olarak rolüne geri dönecek.

Planlanan filmin Matthew ve Ryan Firpo’nun senaryosunu kaleme aldığı The Eternals olma ihtimali üzerinde de duruluyor. Marvel Sinematik Evreni’nin 3. evresinin Avengers 4 filmiyle kapanacağını da hatırlatalım.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.