Sinema Haberleri

Marvel Studios, Brad Pitt’i Büyük Bir Rol İçin Düşünüyor

Thanos’tan sonra ondan “daha iyi” bir kötü karakter bulması epey zor gözüken Marvel Stüdyoları, yakın zamanda haklarını aldığı X-Men ve Fantastic Four‘la birlikte bu engeli aşacak gibi gözüküyor. Çünkü sıkı durun, Marvel, yeni başkötü karakteri için Brad Pitt’i düşünüyor!

Aldığı istihbaratların doğruluğuyla bilinen We Got This Covered‘ın daha önce de kendilerine Ms. Marvel dizisini çok önceden haber veren kaynaklarından öğrendiğine göre Fight Club yıldızı Brad Pitt, Marvel Cinematic Universe’te kilit bir kötü rolü oynayacak. Alınan haberlere göre olası karakter isimleri belli bile!

Kesin olmamakla birlikte üç karakter üzerinde duruluyor; Annihilus, Kang the Conqueror (Fatih Kang) ve Doctor Doom. Bu karakterler için hâli hazırda pek çok isimle görüşüldüğü de biliniyor. Yani Brad Pitt’in bu üç karakterden birini oynayacağı tabii ki kesin değil ama stüdyonun Pitt’le çalışmak istediği aşikâr.

Zaten pek çok farklı haber sitesi ve forum da, aldıkları bilgiler ışığında Marvel’ın yukarıdaki üç karaktere ağırlık verdiğini ve Norman Osborn karakterinin Spider-Man film serisinde ortaya çıkacağını doğruladı. Şimdilik Brad Pitt’in hangi rolü oynayabileceğini bilmiyoruz. Yeni haberler çıktığında paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.