Sinema Haberleri

Marvel, Black Widow’a Yönetmen Arayışını Sonuçlandırabilecek mi?

Marvel’in uzun süredir çekmeyi planladığı Black Widow spin-off filminin yönetmen arayışında sona yaklaşılıyor. Yani son gelen haberle öyle olduğunu umuyoruz! Bugüne kadar 65’ten fazla isimle görüşülmesine karşın bir türlü aranılan yönetmenin bulunamadığı Black Widow için ince eleyip sık dokuma olayını abartan stüdyo elindeki listeyi nihayet dörde indirebildi.

Scarlett Johnsonn‘ın yine bütün cazibesi ile Black Widow olarak başrolde yer alacağı spin-off filminin yönetmenliği için; “Boys Don’t Cry” filminin başındaki Kimberly Peirce ile de görüşüleceği ortaya çıktı.

Marvel, Black Widow Filmi İçin 65’ten Fazla Yönetmenle Görüştü
Kimberly Peirce

Daha önce Berlin Syndrome ve Lore filmlerinin yönetmeni Cate Shortland‘in öne çıktığı Black Widow filmi için Kimberly Peirce ismi de konuşulmaya başlandı. Marvel’ın aday listesinde Shortland ile Peirce’in yanı sıra Belle’nin yönetmeni Amma Asante ile Novitate’in başındaki Maggie Betts de bulunuyor.

Cate Shortland
Winter Soldier, Black Widow Filminde!

Iron Man 2 filminin öncesini anlatılacak olan Black Widow spin-off filminde Natasha Romanova, Kış Askeri Bucky Barnes ile beyaz perdeye geri dönecek tabii artık bir yönetmende kara kılabilirlerse!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.