Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Winter Soldier, Black Widow Filminde!

Winter Soldier, Black Widow Filminde!

Marvel‘ın bir kaç aydır üzerinde çalıştığı solo Black Widow (Kara Dul) filmi hakkında bilgiler gün yüzüne çıkmaya başladı. The Hashtag Show’da yer alan bilgilere göre; film önceki dönemleri anlatacak ve Winter Soldier (Kış Askeri) da hikayede yerini alacak. Yani eğer bu filmde “Black Widow ve Hawkeye” takımını izlemeyi umuyorsanız, olaylar pek de o yöne gitmeyecek gibi görünüyor.

Scarlett Johansson‘ın canlandırdığı Natasha Romanova‘yı Sovyetler Birliği’nin dağılmasından 15 yıl sonra Amerika’da bulan filmin zaman dilimi 2000’lerin ortalarına denk geliyor. Bu da demek oluyor ki, Natasha’ya Iron Man 2’deki olaylardan önce rastlayacağız. Çok sayıda seçenek sunan zaman diliminde; birçok Marvel hayranı Budapeşte’de Black Widow ile Hawkeye’ın takım olmasını istiyor ama The Hashtag Show’un aldığı duyumlar Sebastian Stan‘in canlandırdığı Kış Askeri‘nin filme dahil olduğu yönünde…

Kış askeri rolüyle bütünleşen Sebastian Stan, daha önce Black Widow filminde rol alma konusunda gelen soruları yanıtlarken, çizgi roman serilerindeki Kara Dul ve Kış Askeri’nin arasındaki bağa dikkat çekmiş ve “Çok güzel bir tarihleri olduğunu düşünüyorum. Gerçek şu ki çizgi romanlarda Kış Askeri, Kara Dul’u eğitiyor. Ona öğretmenlik yapıyor. Çok ilginç bir zaman. Soğuk savaş dönemi. Casus, gerilim ve karamsarlık dolu bir hikaye. Filmde bunu keşfetmek ilginç olurdu. Bunu yapmayı gerçekten isterim” demişti.

İlginizi Çekebilir  Bilimkurgu, Sinemada Yeniden Yükseliyor!

Jac Schaeffer‘ın yazdığı Black Widow filminin yapımcılığını Thor: Ragnarok’ta başarılı bir işe imza atan Brad Winderbaum üstleniyor.