Sinema Haberleri

Loki, Thor: Love and Thunder Filminde Yer Almayacak

Acaba olur mu, olmaz mı diye aklımızdan geçirdiğimiz bir durum hakkında yeni bilgiler su yüzüne çıktı. Tom Hiddleston’a göre Loki karakter yeni Thor filmi Love and Thunder‘da yer almayacak.

Bildiğiniz üzere Loki üzerine odaklanmış yepyeni bir dizimiz var. Karakterle aynı ismi taşıyan dizi, 9 Haziran tarihinde ilk bölümüyle yayın hayatına başladı. 6 bölüm sürecek mini dizi, Loki’nin çoklu-evrenler arasındaki maceralarını konu alacak. Henüz ilk bölümden söyleyebilirim ki, merak etmeyin sürpriz kaçıran vermeyeceğim, dizi birçok Marvel filminden bile birçok gömlek üstün gözüküyor.

Loki’nin nihai sonunu, Endgame filminin açılışında görmüştük. Bir zamanlar Thanos‘un yardakçılarından biri olan ve New York’u uzaylı işgali altında bırakan Loki, eski efendisinin ellerinde ölmüştü. Ancak bizim Loki dizisinde izlediğimiz Loki, bu Loki değil. New York Savaşı sonrasında tutuklanan ancak kucağına düşen Tesseract ile kendini kurtaran Loki’yi izliyoruz. Diziyi de izlediyseniz zaten karakterin Thor: Love and Thunder‘da yer almayacağını anlamışsınızdır.

Buna ek olarak karaktere başarıyla hayat veren Tom Hiddleston, verdiği bir röportajda Loki ve Thor hikayesinin, Love and Thunder filminde kesişmeyeceğini açıkladı.

Thor, filmlerinin bir aile hikayesi olarak düşündük. Thor ve Loki arasındaki karşıtlık, ikililik ve antagonizmanın üzerinde gezip bunun kapalı bir kitap olduğundan bahsettiğim. İki kardeş hakkında elimizden geldiğince bir şeyler anlatmaya çalıştık.

Sözlerine yer veren Hiddleston, artık iki kardeşin hikayesinin bir noktada tamamlandığını da işaret eder gibi gözüküyor. Zaten geçen hafta içerisinde Thor: Love and Thunder filminin çekimlerinin tamamlandığı açıklanmıştı. Setten sızan ya da paylaşılan fotoğraflarda Tom Hiddleston’u görmemiştik. Kendisi zaten Loki dizisinin tanıtımı için bir süredir ülke ülke seyahat ediyordu.

Gerçi Marvel Studios’un son dönemde sağı solu belli olmuyor. Oyuncularıyla yaptıkları gizlilik anlaşmaları nedeniyle, hikayenin gidişatına dair en ufak bir bilgi kırıntısı bile paylaşmaları yasak olduğundan, belki de Hiddleston yanlış yönlendirme yapıyor olabilir. Bir de bakmışız, Loki finalinde Doctor Strange 2 filmine doğru yol alıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  FRPNET Podcast: Bölüm 1 - Avengers: Endgame İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.