Sinema Haberleri

Karşınızda Yeni Percy Jackson

Percy Jackson uyarlamaları için aranan isim bulundu. Adam Project’in yıldızı Walker Scobell, yeni Disney+ uyarlamasında başrolü kaptı.

The Adam Project’te Ryan Reynolds‘ın gençliğine hayat veren Walker Scobell‘i izleyen herkes, kuşkusuz bu arkadaşın karşımıza daha çok çıkacağını tahmin etmiştir. Çok zaman geçmeden, genç oyuncu Disney+ uyarlaması Percy Jackson and the Olympians‘ta başrolü kaptı bile.

Disney+ yeni yapımı, Rick Riordan‘ın 2010 ve 2013’te de filme uyarlanan popüler fantastik romanına dayanıyor. Yeni gelecek yapım, önceki uyarlamaları sıfırlayıp evreni yeniden yaratıyor ve Percy’nin 12 yıl sonrasından devam ediyor. Percy, bir tanrının oğlu olduğunu öğrenir ve ardından amcası Zeus’un yıldırımını çaldığı suçuyla karşı karşıya kalır. Olympus’a sonsuz barışı geçirmek için girdiği destansı hikaye ise tam da burada başlar.

Percy Jackson and the Olympians, bu yaz James Bobin yönetmenliğinde ve Jon Steinberg kaleminden yapım aşamasına geçiş yapacak.

Ryan Reynolds, Mark Ruffalo, Zoe Saldana ve Jennifer Garner gibi yıldızların arasında, içinde bulunduğu her sahnede bütün gözleri üzerine toplayan Scobell için bu karar bir sürpriz olmasa gerek.

Süper kahraman filmlerine hayran olan ve hayali bir süper kahramanı canlandırmak olan Scobell için hayaller şimdiden gerçeğe dönmüş gibi gözüküyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Özgür Dünya Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.