Sinema Haberleri

Justice League: Snyder’s Cut Filmi Yetişkinlere Yönelik Olacak

Zack Snyder’ın üzerinde yeniden kurgusunu yaptığı Justice League filminin, R-Rated olarak sınıflandırıldığı ortaya çıktı.

HBO Max üzerinden yayınlanacak olan dört saatlik Justice League filmiyle alakalı beklenmedik bir haber ortaya çıktı. Geektyrant üzerinden öğrendiğimiz ve Film Ratings üzerinden kontrol ettiğimiz bilgiye göre Justice League: Snyder’s Cut, R-Rated olacak. Yani Yetişkinlere Yönelik ibaresiyle izleyicilerle buluşacak.

Bunun başlıca sebepleri arasında, kurguya daha fazla vahşet ve küfür eklenmesi gösteriliyor. Snyder konu hakkında şu sözlere yer veriyor.

“Kimsenin bilmediği bir bilgi vereyim: Film, çok çılgın ve epik olacak. Muhtemelen R-Rated sınıflandırmasına girecek. En başından beri bu düşündüğüm bir şeydi. MPAA’den henüz haber alamadık ancak bu şekilde olacağını düşünüyorum. Bir sahnede Batman, F ile başlayan (Bize göre S ile başlayan) kelimeyi kullanıyor. Cyborg, Justice Leage ile tanışmadan önce hayatında olup bitenlerden hiç memnun değil ve bu da onun diline yansıyor. Ayrıca Steppenwolf var. O, insanları ikiye bölebilir. Muhtemelen şiddet ve küfürden kaynaklı sınıflandırması değişecektir.”

R-Rated Olması İyi Mi?

Bu aslında Snyder’ın R-Rated olarak kurguladığı ilk süper kahraman odaklı film değil. Daha öncesinde Superman v. Batman filminin DVD kurgusu için de R-Rated sınıflandırmasına yönelik bir çalışmada bulunmuştu.

Ortaya gereğinden fazla şiddet ve fazla küfür mü çıkacak; yoksa Deadpool ve Logan filmlerinde gördüğümüz üzere tam da yerine uygun bir sunumla mı karşılaşacağız?

Bunların tüm cevaplarını 18 Mart 2021 tarihinde, dört saatlik yeni Justice League kurgusunda görebileceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Savaş, Yıkım ve 2. Dünya Savaşı Üzerine Fantastik Bir Animasyon Film - Wizards

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.